Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Вінниці на чемпіонаті України з пішохідного туризму команда Донеччини здобула змагальний досвід

З 18 по 22 квітня в місті Вінниця відбувся чемпіонат України зі спортивного туризму (пішохідний туризм). На змагання прибули 17 команд з 11 регіонів нашої країни: міста Київ, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької,  Чернігівської областей. 

 
Основу збірної команди Донецької області склали вихованці Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді на чолі з інструктором з туризму Андрієм Туром.
 
Приємно зазначити, що до роботи головної суддівської колегії чемпіонату був запрошений Геннадій Колісник – керівник Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.
 
До програми чемпіонату увійшли змагання на дистанціях V (найвищого за складністю) класу: «Рятувальні роботи», «Крос-похід», «Смуга перешкод. Командні змагання»). 
 
Команда Донецької області увійшла до складу команд, які дійшли до фінішу даних дистанцій та вклалися у загальний час, таким чином здобула неоцінений досвід участі у змаганнях найвищого рівня складності.
 
 
14.05.2019

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах