Гімнастки Донеччини здобули 3 медалі на відкритому чемпіонаті Хмельницької області

17-19 квітня в місті Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат Хмельниччини з гімнастики спортивної, який зібрав 230 спортсменів.

Успішно на змаганнях проявили себе гості з Донецької області – представниці комплексної ДЮСШ «Прометей» міста Маріуполь, у активі яких виявилось 3 медалі.

Перемогу у своїх категоріях святкували: Карiна Уралова – за програмою І розряду, Софiя Подвиг – за програмою ІІ розряду.

Срібною призеркою в змаганнях за програмою кандидата в майстри спорту України стала Дія Аль Халаванi.

Зазначимо, що підготували спортсменок тренери Людмила Гуржи, Віна Пархоменко, Ольга Болобан, Лілія Корольова, Ігор Ковальов.