Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Визначено переможців відкритого чемпіонату Донецької області з велоспорту на шосе серед юнаків та дівчат

Шосейні траси Лиманщини зібрали понад 80 юних спортсменів з Бахмута, Краматорська, Лиману, Маріуполя та Сєверодонецька, які боролись за нагороди відкритого чемпіонату Донецької області з велоспорту в олімпійських видах програми.

У перший день змагань кращих визначили в індивідуальній гонці на час на 10 км:

- юнаки 2003-2004 років народження:

1 місце – Олексій Нікіпилов (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки – обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з велоспорту),
2 місце – Дмитро Полупан (Лиман, ОСДЮСШОР),
3 місце – Гліб Юрченко (ДВУОР);

- юнаки 2005-2006 років народження:

1 місце – Артем Трейстман (КДЮСШ «Атлетик», Маріуполь),
2 місце – Даніель Беліч (ДВУОР – ОСДЮСШОР),
3 місце – Данило Варібрус (Лиман, ОСДЮСШОР);

- дівчата 2003-2004 років народження:

1 місце – Олена Ребракова (ДВУОР – ОСДЮСШОР),
2 місце – Діана Малінова (КДЮСШ «Атлетик», Маріуполь),
3 місце – Наталя Нечетайло (ОСДЮСШОР – ДВУОР);

- дівчата 2005-2006 років народження:

1 місце – Дар’я Кузема (ДВУОР),
2 місце – Ніна Стоєцька (КДЮСШ «Атлетик», Маріуполь),
3 місце – Влада Пікалова (Сєвєродонецьк).

У другий день змагань відбулись групові гонки. Призові місця розподілились наступним чином:

- юнаки 2003-2004 років народження, групова гонка 50 км:

1 місце – Тарас Моїсеєнко (ДВУОР – ОСДЮСШОР),
2 місце – Гліб Юрченко (ДВУОР),
3 місце – Максим Телегін (ДВУОР);

- юнаки 2005-2006 років народження, групова гонка 30 км:

1 місце – Даніель Беліч (ДВУОР – ОСДЮСШОР),
2 місце – Данило Сурженко (Сєвєродонецьк),
3 місце – Микита Кривич (Сєвєродонецьк);

- дівчата 2003-2004 років народження, групова гонка 30 км:

1 місце – Олена Ребракова (ДВУОР – ОСДЮСШОР),
2 місце – Наталя Нечетайло (ОСДЮСШОР – ДВУОР),
3 місце – Діана Малінова (КДЮСШ «Атлетик», Маріуполь),

- дівчата 2005-2006 років народження, групова гонка 25 км:

1 місце – Ніна Стоєцька (КДЮСШ «Атлетик», Маріуполь),
2 місце – Альона Парфьонова (Лиман, ОСДЮСШОР),
3 місце – Ірина Чурзина (Лиман, ОСДЮСШОР).

Організаційний комітет змагань висловлює вдячність співробітникам Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, а також Лиманському відділу поліції за зразкове обслуговування заходу.

 
 
  

Фото – ОСДЮСШОР з велоспорту та Володимир Губін

22.04.2019

Новини

 

Плани заходів
з 28.09 по 04.10.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах