Спортсменки Донеччини здобули 43 нагороди на Кубку України зі спортивної аеробіки та фітнесу

З 19 по 21 грудня у Києві пройшов фінал Кубку України зі спортивної аеробіки та фітнесу.

У змаганнях взяли участь 198 учасників з 11 регіонів (Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Черкаська, Житомирська, Львівська, Запорізька, Тернопільська області, Київ, АР Крим).

У загальнокомандному заліку серед юніорів спортсменки Донецької області, здолавши всіх суперників, здобули перше місце!

Серед дорослих у загальнокомандному заліку представниці нашого регіону посіли друге почесне місце, поступившись киянкам. На третьому місці опинилась команда Житомирської області.

У складі збірної нашого реігону численне представництво мали дівчата з Красноармійська - Аліна Михайлятенко, Христина Смоліна, Юлія Володарь, Катерина Ілічова та Ліза Новікова, які є вихованицями тренера ФСК «Олімпійський» Ляни Володимирівни Безносюк.

Загалом, спортсменки Донецької області стали володарками 43-х нагород: 34 золотих, 1 срібної та 8 бронзових.