Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Найспортивніша у Костянтинівці - сім’я Трунових

7 квітня в місті Костянтинівка, у спортивній залі СК «Чемпіон», відбувся міський етап змагань «Мама, тато,  я – спортивна сім’я».
 
В 11-й раз захід організували комунальний заклад «Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з фізичної культури та спорту Костянтинівської міської ради та МКЗК «Палац культури та дозвілля».
 
Цей чудовий захід, який був присвячений Міжнародному дню спорту заради миру, покликаний привернути увагу до ідеї формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення стосунків у сім’ї, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
 
Свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою.
 
На урочистому відкритті змагань з вітальним словом виступили директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Борис Каманов, директор СК «Чемпіон» Світлана Митько, голова громадської організації «Рух інвалідів «Впевнені серця» Дмитро Штагер.
 
Відкриття свята розпочалося з гімну України, виступу вихованців СК «Чемпіон» номерів fly-йога, виступу дітей на пілоні, акробатів з клубу «Південна зірка».
 
У спортивному заході взяло участь 11 родин. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно, з молодечим запалом долали перешкоди.
 
Учасники фестивалю змагались у трьох командних естафетах: «Смуга перешкод», «Швидкість з м’ячем», «Флорбол». Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі. 
 
Варто зазначити, що переможених не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні! А от переможці визначилися, з чим їх і вітаємо. 
 
Перше місце виборола команда сім’ї Трунових (син – Тимофій, мама – Оксана Олександрівна, тато – Дмитро Володимирович), друге місце посіла сім’я Сологуб (син – Олександр, мама – Аліна Олександрівна, тато – Андрій Анатолійович), третє місце посіла сім’я Земцових (син – Сергій, мама – Дар’я Володимирівна, тато – Федор Сергійович). 
 
Переможців і призерів нагороджено кубками, медалями, дипломами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а всіх учасників фестивалю, незалежно від підсумкових місць, нагороджено фруктовими наборами від голови громадської організації «Рух інвалідів «Впевнені серця» Дмитра Штагера. Окрім цього, всі родини отримали грошову винагороду від директора клуба СК «Чемпіон» Світлани Митько.  
 
За допомогу в проведенні змагань організатори висловили вдячність директору клуба Світлані Митько за безкоштовну можливість використання спортивної зали СК «Чемпіон», директору МКЗК «Палац культури та дозвілля» Олені Василенко за музичне супроводження змагань, суддям змагань за чесне суддівство, волонтерам ДСК «Кругозір», МЦФЗН «Спорт для всіх», ведучій фестивалю -  художньому керівнику МКЗК «Палац культури та дозвілля».
 
08.04.2019