Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Учасників чемпіонату Донецької області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків прийняв Маріуполь

З 5 по 7 квітня в місті Маріуполь відбувся чемпіонат Донецької області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків (2004-2005 р.н.).
 
Понад 120 борців регіону запекло боролись за звання найсильніших і право представити Донеччину на чемпіонаті України серед молодших юнаків, який відбудеться з 18 по 21 квітня в Харкові.
 
Призери чемпіонату Донецької області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків (2004-2005 років народження)
 
Вагова категорія 38 кг:
1 місце - Данило Дементієв (Маріуполь, тр. Годлевський)
2 місце – Михайло Мостовой (Волноваха, тр. Литвин)
3 місце – Ренат Березовський  (Маріуполь, тр. Чекаленко)
3 місце - Артем Приходько (Костянтинівський р-н, тр. Вепренцов)
Вагова категорія 41 кг:
1 місце – Максим Шарин (Маріуполь, тр. Чекаленко)
2 місце – Сергій Кузнєцов (Волноваха, тр. Литвин)
3 місце – Олександр Гавриш (Маріуполь, тр. Харалгін)
3 місце – Богдан Пашкульський (Маріуполь, тр. Чекаленко)
Вагова категорія 44 кг:
1 місце – Рустам Амралієв (Володимирівка, тр. Лейба)
2 місце – Максим Сапожник (Краматорськ, тр. Оськін)
3 місце – Оганнес Айрапетян (Маріуполь, тр. Айрапетян)
3 місце – Микола Гришин (Маріуполь, тр. Айрапетян)
Вагова категорія 48 кг:
1 місце – Данило Боцаєв (Маріуполь, тр. Красилов)
2 місце – Владислав Шершень (Волноваха, тр. Литвин)
3 місце – Дмитро Узун (Маріуполь, тр. Айрапетян)
3 місце – Андрій Сипайлов (Маріуполь, тр. Красилов)
Вагова категорія 52 кг:
1 місце – Каріакос Єнгенов (Костянтинівка, тр. Вепренцов )
2 місце – Андрій Дончук (Володимирівка, тр. Лейба)
3 місце – Олександр Батенко (Маріуполь, тр. Айрапетян)
3 місце – Дмитро Гриник (Маріуполь, тр. Харалгін)
Вагова категорія 57 кг:
1 місце – Станіслав Солопко (Вугледар, тр. Поваляєв)
2 місце – Артем Балобан (Костянтинівка, тр. Вепренцов)
3 місце – Микита Глухих (Маріуполь, тр. Красилов)
3 місце – Володимир Кроленко (Володимирівка, тр. Лейба)
Вагова категорія 62 кг:
1 місце – Олександр Нестеров (Маріуполь, тр. Айрапетян)
2 місце – Богдан Гарбуз (Волноваха, тр. Литвин)
3 місце – Артем Кашира (Сартана, тр. Шпак)
3 місце – Валентин Дацюк (Маріуполь, тр. Айрапетян)
Вагова категорія 68 кг:
1 місце – Харук Микита (Костянтинівка, тр. Вепренцов)
2 місце – Данило Чередник (Вугледар, тр. Поваляєв)
3 місце – Олексій Онопрієнко (Краматорськ, тр. Оськін)
3 місце – Віктор Кизилов (Маріуполь, тр. Перепєлін)
Вагова категорія 75 кг:
1 місце – Микола Гнатушенко (Маріуполь, тр. Харалгін)
2 місце – Артем Грабовський  (Маріуполь, тр. Тяпін, Горбатько)
3 місце – Джастіс Єдунг (Костянтинівка, тр. Вепренцов)
3 місце – Данило Пандас (Сартана, тр. Шпак)
Вагова категорія 85 кг:
1 місце – Данило Хазах (Волноваха, тр. Литвин)
2 місце – Ігор Васильченко (Костянтинівка, тр. Вепренцов)
Вагова категорія 100 кг:
1 місце – Микита Калініченко (Волноваха, тр. Литвин)
2 місце – Олександр Белецький (Вугледар, тр. Даниленко)
3 місце – Арсеній Савран (Маріуполь, тр. Красилов)
3 місце – Олексій Косаковський (Маріуполь, тр. Харалгін).
 
08.04.2019