Наталія Лавриненко здобула повний комплект нагород чемпіонату України зі спортивного орієнтування в Трускавці

З 28 по 31 березня в місті Трускавець (Львівська область) відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів, юнаків, ветеранів, а також світові рейтингові змагання «О - Весна» зі спортивного орієнтування (бігом) WRE (world ranking event).

У змаганнях взяли участь 773 спортсмени з сімох країн світу. За підсумками світових рейтингових змагань Олексій Іванько (м. Лиман) посів п’яту сходинку серед чоловіків віком до 40 років.

Протягом чотирьох змагальних днів Наталія Вікторівна Лавриненко (м. Лиман) здобула повний комплект нагород у ветеранській категорії: середня дистанція - чемпіонка України, коротка дистанція - 2 місце, спринт по місту - 3 місце.

За підсумками чемпіонату України восьмирічна Арина Іванько стала чемпіонкою серед дівчат до 12 років включно. Данило Дворніков здобув дві нагороди чемпіонату серед юнаків до 16 років включно - срібну (спринтерська дистанція) і бронзову (подовжена дистація).

Спортсмени є вихованцями клубу «Radio Orienteerig team Fox» (м. Лиман),  яких тренують досвідченні тренери Олексій Іванько, Юлія Іванько, Ілля Іванько, Надія Сорока, Карина Зоря.