Семен Ракицяну і Максим Разгонов - переможці ХХХІ Всеукраїнського турніру з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи»

З 29 по 31 березня в місті Дніпро відбувся ХХХІ Всеукраїнський турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи», в якому змагались 233 юнаки 2003-2005 р.н. з Азербайджану, Туреччини, України.

У змаганнях взяли участь дзюдоїсти з міст Київ, Бахмут, Біла Церква, Дніпро, Жовті Води, Запоріжжя, Кам’янське, Кременчук, Кривий Ріг, Лиман, Марганець, Маріуполь, Миколаїв, Нікополь, Овідіополь, Одеса, Павлоград, Покровськ, Світлогорськ, Слов’янськ, Суми, Тернівка, Ужгород, Харків.

Дві золоті медалі вибороли дзюдоїсти Донецької області, які навчаються у Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Бахмут, тренер-викладач Давид Осипян).

У ваговій категорії до 73 кг змагались 32 учасники, переможцем став Семен Ракицяну.

У ваговій категорії до 90 кг змагались 12 учасників, переможцем став Максим Разгонов.