Боксери Донеччини здобули два «золота» і «бронзу» V Міжнародного турніру на призи Сергія Данильченка

З 26 по 31 березня в місті Харків, на базі КЗ «КДЮСШ ХТЗ», відбувся V Міжнародний турнір з боксу серед юніорів на призи заслуженого майстра спорту України Сергія Данильченка, бронзового призера Олімпіади-2000.

У змаганнях взяли участь команди Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії, Хорватії, а також два склади юніорської збірної України.

Міжнародного досвіду набули дев’ятеро боксерів Донецької області, і троє з них здобули нагороди турніру.

Переможцем у ваговій категорії до 50 кг став Роман Літвінов (КМС, м. Покровськ, ШВСМ, ДО СДЮШОР, тренери Батіралі Карімов і Сухебатор Жигжжавин).

Переможцем у ваговій категорії до 75 кг став Ілля Поляков (КМС, м. Краматорськ, ШВСМ, ДЮСШ, тренери Володимир Туфатулін і Олександр Осадчий).

Бронзовим призером у ваговій категорії до 54 кг став Владислав Васьковський (КМС, м. Маріуполь, КДЮСШ №3, тренер Олександр Сидоренко).