Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Федерація джиу-джитсу Донецької області

Адреса: м. Святогірськ, вул. Незалежності, б. 49

Президент: Рубцов Леонід Олександрович

Віце-президент: Волбенко Оксана Володимирівна, тел: 050-620-25-03

E-mail: vo190178@gmail.com

Федерація джиу-джитсу Донецької області (ФДД) - це громадська організація, створена в 2005 р., метою якої є розвиток і поширення культури, філософії і мистецтва, а також програм навчання і тренувань з фізичної підготовки. Біля витоків виникнення джиу-джитсу в Донецькій області та створення організаційних структур стоїть Настенко Володимир Миколайович - людина, одержима ідеєю здорового способу життя та фізичного виховання.

ФДД Донецької області виховала більше 50 чемпіонів України та володарів кубків України, а також більше 100 призерів чемпіонатів і кубків України.

Джиу-джитсу - система самооборони для кожного

Техніка джиу-джитсу може використовуватися всіма незалежно від статі, віку, ваги і фізичних даних.
У джиу-джитсу пріоритет віддається техніці самооборони без правил і обмежень при одночасному дотриманні законів і обмежень держав, на території яких проходять тренування. Таким чином, джиу-джитсу відрізняється від тих бойових мистецтв, які ставлять себе в жорсткі рамки певного стилю або розраховані спеціально для змагань.
Міць джиу-джитсу в тому, що боєць може сам вибирати прийоми і методи і використовувати їх без обмеження. Він може шукати і використовувати все краще з інших бойових мистецтв і стилів для того, щоб діяти більш ефективно.

У той же час багатонаціональні та міжнародні організації джиу-джитсу проводять змагання, на яких встановлюються певні обмеження, щоб дати бійцям можливість перевірити свої навички. Так у 1993 р. Кубок Світу з джиу-джитсу пройшов у Данії, в 1994 р. першість Світу пройшла в Італії. Змагання проходили за правилами Міжнародної Федерації джиу-джитсу (JJIF).
Заняття джиу-джитсу - чудова форма фізичних вправ, які сприяють збільшенню гнучкості тіла, витривалості і сили. Заняття дають впевненість у собі, координацію, психологічну стійкість і здатність захистити себе в екстремальних ситуаціях.

Вихованці федерації

Войнаровський Олексій - 2-х кратний чемпіон України, багаторазовий призер чемпіонату і кубка України, абсолютний чемпіон Донецької області, чемпіон всеукраїнських ігор з джиу-джитсу серед молоді.

Баженов Микита - 2-х кратний чемпіон України, абсолютний чемпіон Всеукраїнського турніру з джиу-джитсу, абсолютний чемпіон Донецької області.

Чернишов Ярослав - Чемпіон України, неодноразовий призер чемпіонату і кубка України, багаторазовий чемпіон Донецької області з джиу-джитсу.

Настенко Анастасія - Чемпіонка Світу та Європи з джиу-джитсу, неодноразова призерка чемпіонату Світу та Європи, абсолютна чемпіонка відкритого кубка Німеччини, абсолютна чемпіонка чемпіонату і кубка України.

Коваль Костянтин - Призер чемпіонату Європи з джиу-джитсу, абсолютний чемпіон чемпіонату і кубка України, чемпіон всеукраїнських ігор з джиу-джитсу «Ukrainian Combat Games». Чемпіон Європи і призер чемпіонату Світу з карате-до.