Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Громадська організація «Донецька обласна федерація з сучасного п’ятиборства»

Адреса: м. Слов’янськ, вул. Золочевського, б. 5

Президент: Куруленко Святослав Сергійович

Віцепрезидент: Кірпулянський Костянтин Леонідович

Відповідальний секретар: Маліновська Ганна Олександрівна

Старший тренер: Сидоров Дмитро Михайлович

Голова комісії спортсменів: Кірпулянський Дмитро Костянтинович

E-mail: shkola.slav@email.ua

Сучасне п’ятиборство – вид спорту, засновником якого був перший президент міжнародного олімпійського комітету П'єр Кубертен.

В олімпійській програмі – з 1912 р., складається з 5 видів: фехтування, плавання, верхова їзда, біг, стрільба. За столітню історію п’ятиборство пройшло складний шлях розвитку, ставши динамічним видом спорту, який сприяє всебічному розвитку спортсмена.

Донецька обласна федерація з сучасного п’ятиборства з сучасного п'ятиборства заснована в 1978 році. Зареєстрована в 2007 році в м. Донецьк, перереєстрована в 2016 році в м. Слов'янськ.

У Донецькій області сучасне п’ятиборство культивується з 1960 р.

За період існування секції, яка трансформувалася потім в ДЮСШ та СДЮСШОР, був пройдений складний шлях до успіхів вихованців школи. У радянські часи тренерами було підготовлено багато спортсменів, які ставали переможцями та призерами чемпіонатів України, Радянського Союзу та міжнародних змагань. Серед них – Микола Моро, Валерій Бойков, Костянтин Кірпулянський, Юрій Гулечко, Віталій Чернуха, Леонід Вітославський, Сергій Куруленко, Дмитро Піховкін.

У незалежній Україні тренерами підготовлені призери та переможці чемпіонатів Європи та світу Дмитро Кірпулянський, Павло Кірпулянський, Анастасія Спас, Руслан Наконечний, Ірина Хохлова.

Кірпулянський Дмитро – чемпіон Європи серед юніорів у 2005-2006 рр., призер чемпіонату світу серед юніорів у 2005 р., призер чемпіонатів світу 2010 та 2018 рр., чемпіон світу 2011 р., призер чемпіонату Європи 2011 р., чемпіон Європи 2015 р. у естафеті, учасник Олімпійських ігор 2008 та 2012 рр.

Спас Анастасія – чемпіон та призер I Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі 2010 р.

Хохлова Ірина – призер чемпіонату світу серед юніорів у 2011 р., призер чемпіонату Європи 2012 р., учасниця Олімпійських ігор 2012 р. (10 місце).

Кірпулянський Павло – призер чемпіонату світу 2011 р.

Наконечний Руслан – призер чемпіонату Європи 2012 р.

У 2014 році обласна федерація розташувалась у Слов'янську, де зареєстрована в 2016 році. У зв'язку з переїздом із Донецька в Слов'янськ починається новий період в житті федерації, пошук нових талантів та їх підготовка.

 

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах