Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Федерація України зі спортивної аеробіки та фітнесу» в Донецькій області

Адреса: 85327, м. Мирноград, м-н «Молодіжний», 18/11

Керівник: Карпенко Ілона Степанівна

Відповідальний секретар: Коваль Тетяна Валентинівна, тел.: 050-414-52-02.

E-mail: ilona-ilyina@ukr.net

Аеробіка (відома також під назвою ритмічна гімнастика) - гімнастика під ритмічну музику, яка допомагає стежити за ритмом виконання вправ. Комплекс вправ включає в себе ходьбу, біг, стрибки, вправи на гнучкість, віджимання в упорі лежачи та інші. Кількість елементів і ступінь їх виконання залежить від вікової та спортивної категорії команди. Фітнес - це оздоровча методика, що дозволяє змінити форми тіла і його вагу та надовго закріпити досягнутий результат. Вона включає в себе фізичні тренування у поєднанні з правильно підібраною дієтою. І вправи, і дієта у фітнесі підбираються індивідуально - залежно від протипоказань, віку, стану здоров'я, будови і особливостей фігури.

Результат регулярних занять аеробікою і фітнесом - підтримання тіла в тонусі, тренування м'язів і шкіри, загальне оздоровлення організму. Використовується в профілактичних та лікувально-оздоровчих цілях.

Місця проведення навчально-тренувального процесу: Маріуполь, Мирноград, Селидове, Гірник.