Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Громадська організація «Федерація спортивної аеробіки та фітнесу Донецької області»

Адреса: м. Маріуполь, вул. Урицького, б. 100, кв. 58

Президент федерації: Прийменко Аліна Валеріївна, тел.: 095-466-15-68

Віце-президент: Карпенко Ілона Степанівна (інструктор-методист дитячого центру гармонійного розвитку дітей та підлітків шахти ім. Стаханова, м. Мирноград), тел.: 050-132-55-92.

Відповідальний секретар: Коваль Тетяна Валентинівна, тел.: 050-414-52-02.

E-mail: pryymus66@gmail.com

Аеробіка (відома також під назвою ритмічна гімнастика) - гімнастика під ритмічну музику, яка допомагає стежити за ритмом виконання вправ. Комплекс вправ включає в себе ходьбу, біг, стрибки, вправи на гнучкість, віджимання в упорі лежачи та інші. Кількість елементів і ступінь їх виконання залежить від вікової та спортивної категорії команди. Фітнес - це оздоровча методика, що дозволяє змінити форми тіла і його вагу та надовго закріпити досягнутий результат. Вона включає в себе фізичні тренування у поєднанні з правильно підібраною дієтою. І вправи, і дієта у фітнесі підбираються індивідуально - залежно від протипоказань, віку, стану здоров'я, будови і особливостей фігури.

Результат регулярних занять аеробікою і фітнесом - підтримання тіла в тонусі, тренування м'язів і шкіри, загальне оздоровлення організму. Використовується в профілактичних та лікувально-оздоровчих цілях.

Місця проведення навчально-тренувального процесу:

Мирноград – Центр гармонійного розвитку «Бригантина»;

Покровськ – Фізкультурно-спортивний комплекс «Олімпійський»,

Маріуполь – ДЮСШ № 1.