Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації ФСТ «Україна»

Адреса: 84331, м. Краматорськ, б-р Краматорський, 1

Директор: Мізін Володимир Борисович

E-mail: sdushor.swim@ukr.net

Обласна ДЮСШ з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації ФСТ «Україна» заснована у 1996 році (Наказ Мінмолодьспорту України за № 138 від 16.01.1996 р.).

У школі в 42-х учбових групах займається 462 вихованці. Навчально-тренувальний процес проводять 19 тренерів-викладачів, у т.ч. 6 Заслужених тренерів України.

Школа складається з 4-х відділень з видів спорту: плавання, синхронне плавання, стрибки у воду та водне поло (жінки).

З 2014 року школа проводить учбові заняття в басейнах: «Нептун» м. Маріуполь, КЗ «ФОК» м. Слов’янськ, «Артемсіль» м. Соледар.

За роки роботи в ОДЮСШ підготовлено: 2 заслужених майстри спорту України – Ганна Клименко, Олена Гречихіна, 8 майстрів спорту України міжнародного класу, більше 70 майстрів спорту України, 2 учасника Олімпійських ігор – Оксана Серікова (плавання) та Олена Гречіхіна (синхронне плавання).

Вихованці школи неодноразово ставали чемпіонами та призерами міжнародних та всеукраїнських змагань. Так, на чемпіонаті світу з синхронного плавання в 2014 році Олена Гречихіна та Олександра Кашуба стали бронзовими призерами.

На Перших Європейських іграх у 2015 році в синхронному плаванні Єлизавета Яхно виборола 3 бронзових медалі, Вероніка Гришко – 2 бронзові, Аліна Шинкаренко – 2 бронзові.

У чемпіонатах України з плавання серед юніорів у 2015 та 2016 роках чемпіонами ставали Ілля Пилипенко, Анастасія Красіна, Євгенія Григоренко, Сергій Агаджанян, Антон Бірюков та інші.

За період з 2013 по 2016 рік 52 вихованця ОСДЮСШОР входили в різні склади Національної збірної команди України (основні, кандидати, резерв).