Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики

Повне найменування: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики".

Юридична / поштова адреса: 84200, м. Дружківка, вул. Соборна, 4

E-mail: vazhka-athl@i.ua

Директор: Конопльов Ігор В'ячеславович


Документи, які підлягають оприлюдненню


Обласна СДЮСШОР з важкої атлетики була утворена в 1976 році на базі ДСО "Авангард". З 2007 року перебуває в комунальній власності Донецької обласної ради. Вона має багатющу історію спортивних досягнень, чемпіонів і рекордсменів світу та Європи, колишнього СРСР і незалежної України. Серед них: Олександр Первій, Руслан Савченко, Ігор Разорьонов, Станіслав Батищев, Юрій Голубцов, Олександр Мартиненко, Артем Удачин, Артем Іванов, Олексій Торохтій, Костянтин Пілієв та інші.

Обласна СДЮСШОР з важкої атлетики є базовою спортивною школою розвитку виду спорту. Задля забезпечення етапності та оптимізації підготовки висококваліфікованих спортсменів передає своїх вихованців до Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки та до Донецької школи вищої спортивної майстерності.

Відділення Обласної СДЮСШОР з важкої атлетики працюють у 9-х містах регіону: Маріуполі, Вугледарі, Селидовому, Білозерському, Бахмуті, Дружківці, Краматорську, Лимані, Новогродівці.

За станом на 03.03.2017 навчально-тренувальну роботу здійснюють 18 тренерів-викладачів, з числа яких 4 особи мають почесне звання «Заслужений тренер України», 10 осіб є майстрами спорту, 1 – майстер спорту міжнародного класу; 6 тренерів-викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію, така ж кількість тренерів-викладачів має першу категорію.

За період часу після перереєстрації Обласної СДЮСШОР з важкої атлетики в м. Дружківці вихованцями досягнуто наступні результати на міжнародному помості:

2015: чемпіон світу та Європи серед юнаків до 17 років – Ігор Обухов; чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу серед дівчат до 17 років, бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорок до 20 років – Альона Шевкопляс; срібна призерка (вдруге) чемпіонату Європи серед юніорок до 20 років – Олена Коханенко;

2016: бронзова призерка чемпіонатів світу та Європи серед юніорок до 20 років – Альона Шевкопляс; бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді до 23 років – Олена Коханенко; мале «срібло» чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років за поштовх – Ігор Обухов; мала «бронза» чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років за ривок – Максим Кобець.

Також за вищевказаний період підготовлено 10-х майстрів спорту та 2-х майстрів спорту міжнародного класу.

За підсумками спортивної результативності у 2015 році Обласна СДЮСШОР з важкої атлетики визнана кращою серед спеціалізованих спортивних шкіл області.

З 20 по 24 лютого 2017 року в Харкові відбувся чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР, спортивних ліцеїв (1999 р. н. та молодші) з важкої атлетики, на якому Обласна СДЮСШОР виборола 1 командне місце серед спортивних шкіл України.