Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Донецька обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Україна»

Адреса: 85303, Донецька обл., м. Покровськ, вул. Заводська, СК «Металург»

Офіс: 85303, м. Покровськ, вул. Поштова, 5А

тел.: (06239)2-39-99

e-mail: sduschorbox@gmail.com23346623@mail.gov.ua

Очолює Спортивну школу Швайко Олександр Андрійович, майстер спорту СРСР, суддя Національної категорії, тренер-викладач І категорії.


Документи, які підлягають оприлюдненню


ДО СДЮСШОР з боксу має 15 відділень, які розташовані в таких містах Донецької області: Покровськ, Маріуполь, Краматорськ, Білозерське, Волноваха, Білицьке, Добропілля, Родинське, Гірник, Дружківка.

ДО СДЮШОР з боксу заснована у 1975 році.

Перший директор школи – ЗТУ Леонід Леонтійович Казарян.

З 2013 року ДО СДЮСШОР з боксу надано Вищу категорію.

За час роботи ДО СДЮСШОР з боксу було підготовлено:

ЗМС СССР – Олександр Ягубкін – 6-тиразовий чемпіон СРСР, 3-разовий чемпіон Євроми, срібний призер Європи, 2-разовий чемпіон Кубку Світу та Чемпіонату Світу, абсолютний чемпіон СРСР, тренер ЗТ України та СРСР Олександр Котов;

дев’ять МС МК:

Анатолій Мікулін – чемпіон Європи, тренер ЗТУ Сергій Царьов;
Віктор Наврос – чемпіон СРСР та Європи, тренер ЗТУ Володимир Забайрацький;
Олександр Антикуз – 4-разовий чемпіон СРСР, 4-разовий чемпіон України, тренер Дмитро Моїсеєнко;
Євгеній Кибалюк – чемпіон України та чемпіон Європи, тренер Олександр Пеньков;
Ігор Сердюк – чемпіон України та Європи, призер чемпіонату Світу, тренер Володимир Тулумбасов;
Віктор Перун – чемпіон України та бронзовий чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу, тренер ЗТ України та СРСР  Олександр Котов;
Олександр Грищук – чемпіон України та фіналіст Всесвітніх студентських ігор, тренер Володимир Андрієвський;
Артем Далакян – багаторазовий чемпіон України тренер Георгій Гангалов;
Віталій Константінов – чемпіон України, призер Чемпіонатів Європи та Світу, тренер ЗТУ Юрій Мінєєв.

більш 100 майстрів спорту:

Олег Єфімович – чемпіон України та Європи, тренер Володимир Тулумбасов;
Дмитро Світличий – бронзовий призер чемпіонату світу, тренер Олександр Міронюк;
Роман Ніколов  бронзовий призер чемпіонату Європи, тренер ЗТУ Юрій Мінєєв;
Денис Лепський – бронзовий призер чемпіонату Європи, тренер Валентин Лисаков;
Денис Литвиненко – бронзовий призер чемпіонату Європи, тренер Олександр Міронюк;
Вадим Усенко – срібний призер чемпіонату Європи, тренер Віктор Балобан;
Артем Сафіулін – бронзовий призер чемпіонату Світу, тренер Дмитро Федорук;
Олексій Улітін – срібний призер чемпіонату Європи, тренер Валентин Лисаков;
Руслан Тричев – бронзовий призер чемпіонату світу, тренер Анатолій Тричев;
Іван Папакін – бронзовий призер чемпіонату світу, тренери Микола Тричев та Анатолій Тричев;
Ірина Русских – чемпіонка України, бронзова призерка чемпіонату світу, тренер Анатолій Нестеренко.

Спортивні досягнення

Спортсмени ДО СДЮСШОР з боксу постійно беруть участь у навчально-тренувальних збірах у підготовці  до чемпіонатів України, Міжнародних турнірів з боксу, є учасниками та переможцями чемпіонатів Європи, представляють нашу країну на чемпіонатах світу. До складу Національної збірної команди України з боксу у 2017 році входять 7 спортсменів ДО СДЮСШОР з боксу. Тільки за останній рік ДО СДЮСШОР з боксу виховала 17 КМСУ з боксу та 1 МСУ з боксу.

Кращі вихованці 2016-2017 років:

Щерба Ярослав, МС – чемпіон України серед молоді, тренер – Андрій Музика (Маріуполь);

Демяненко Артем, МС – чемпіон України, чемпіон Європи, 5 м. на чемпіонаті світу, тренер – Олександр Швайко (Покровськ);

Карпачов Владислав, КМС – бронзовий призер чемпіонату Європи, срібний призер чемпіонату України, тренер – Батиралі Карімов (Покровськ);

Плясовиця Микола, МС – срібний призер чемпіонату України, тренер – Батиралі Карімов (Покровськ);

Чубревичев Іван, КМС – срібний призер чемпіонату Європи, чемпіон України, тренер – Батиралі Карімов (Покровськ);

Дорохов Владислав, КМС – призер чемпіонату України, тренер – Ілля Шупіченко (Білозерське);

Дрозд Євгеній, КМС – призер чемпіонату України, тренер – Ілля Шупіченко (Білозерське);

Муравйов Владислав – бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Ілля Шупіченко (Білозерське);

Господінов Степан, КМС  срібний призер Чемпіонату України, тренер – Андрій Музика (Маріуполь);

Беліменко Олександр – багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи, тренер – Олександр Міронюк (Добропілля);

Махіборода Владислав  бронзовий призер чемпіонату України, тренер  Павло Івахненко (Білицьке);

Ляш Максим – бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Олександр Міронюк (Добропілля);

Багдасарян Артур – бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Сергій Лісовін (Волноваха);

Хорьков Максим  бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Андрій Музика (Маріуполь);

Пащенко Микола  бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Андрій Музика (Маріуполь);

Матійчук Микита  бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Ілля Шупіченко (Білозерське);

Горюшко Максим  бронзовий призер чемпіонату України, тренер  Олександр Міронюк (Добропілля);

Іжак Владислав – бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Батиралі Карімов (Покровськ);

Караватий Сергій, КМС – бронзовий призер чемпіонату України, тренер – Ілля Шупіченко (Білозерське);

Літвінов Роман, КМС – багаторазовий переможець чемпіонату України, тренер – Батиралі Карімов (Покровськ);

Ломакін Кирило – призер чемпіонату України, тренер – Олександр Швайко (Покровськ);

Москова Ольга – призер чемпіонату України, тренер – Батиралі Карімов (Покровськ);

Зіядова Діана, КМС – призер чемпіонату України, тренер – Олександр Каюмов (Гірник);

Марко Шумакер – призер чемпіонату України, тренер – Андрій Музика (Маріуполь).

Навчально-виховна робота

Навчально-тренувальну роботу в ДО СДЮСШОР з боксу здійснює кваліфікований тренерсько-викладацький склад у кількості 18 осіб. З них: 10 тренерів першої категорії, 1 заслужений тренер України, 2 тренера вищої категорії, 9 тренерів першої категорії, 2 тренера другої категорії. Серед них: судді Міжнародної категорії ЄАБА: Дмитро Шурда (Маріуполь), Костянтин Охрей (Краматорськ), судді Національної категорії: Олександр Швайко (Покровськ), Олександр Міронюк (Добропілля), Ілля Шупіченко (Білозірське), Павло Івахненко (Білицьке), Сухебатор Жигжжавин (Покровськ), Володимир Туфатулін (Краматорськ), судді Першої категорії: Олександр Каюмов (Гірник), Ганна Охрей (Краматорськ). Робота проводиться згідно державної навчальної програми з боксу, навчального плану та індивідуальних планів-графіків.

Діяльність тренерів – викладачів спрямована на:

- реалізацію та забезпечення навчально-тренівального процесу, участі у НТЗ різного рівня;
- організацію оздоровчого процесу вихованців;
- досягнення найвищих спортивних результатів;
- підготовку резерву, кандидатів та членів Національної збірної команди України з боксу;
- проведення практики суддівства спортсменами;
- організація та проведення змагань з боксу різного рівня;
- залучення юних, перспективних спортсменів до занять боксом.

За результатами рейтингу РФБДО кращою спортивною школою боксерів (а їх у Донецькій області понад 20) у 2016 році стала ДО СДЮСШОР з боксу. На першому місці серед них – Олександр Швайко. Кращими суддями з боксу визнали тренерів-викладачів ДО СДЮСШОР з боксу Дмитра Шурду (Маріуполь) та Сухебатора Жигжжавина (Покровськ).

Рейтинги серед спортсменів-2016

Молодь-чоловіки
ПІБ
Спортшкола
Тренер
місто
2
Демяненко Артем
ДО СДЮСШОР
Швайко О.А.
Покровськ
3
Карпачов Владислав
ДО СДЮСШОР
Карімов Б.А.
Покровськ
Юніори-чоловіки
2
Дорохов Владислав
ДО СДЮСШОР
Шупіченко І.Г.
Білозерське
3
Багдасарян Артур
ДО СДЮСШОР
Лісовін С.М.
Волноваха
Юнаки-чоловіки
1
Літвінов Роман
ДО СДЮСШОР
Карімов Б.А.
Покровськ
2
Черкаський Владислав
ДО СДЮСШОР
Ковляшенко А.П.
Дружківка
Молодь-жінки
1
Зіядова Діана
ДО СДЮСШОР
Каюмов О.К.
Гірник
2
Москова Ольга
ДО СДЮСШОР
Карімов Б.А.
Покровськ
Юніори-жінки
2
Молодих Софія
ДО СДЮСШОР
Каюмов О.К.
Гірник
 
  
  
  
  
 
Олександр Швайко, майстер спорту з боксу, тренер-викладач І категорії, суддя Національної категорії
Дмитро Шурда, суддя Міжнародної категорії ЄАВА
Ілля Шупіченко, тренер-викладач І категорії, суддя Національної категорії
Сухебатор Жигжжавин, суддя Національної категорії
Олександр Каюмов, МСУ, суддя Національної категорії Павло Івахненко, майстер спорту з боксу, тренер-викладач І категорії