Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донецька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

Мета діяльності: сприяння організації та проведенню фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед широких верств сільського населення та працівників агропромислового комплексу.

Структура організації: Донецька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та районні організації.

Юридична адреса: 84100, м. Слов’янськ, вул. Науки, 2

Голова організації: Костянецький Іван Миколайович

E-mail: doovfstkolos@ukr.net


Документи, які підлягають оприлюдненню


Донецька територіальна організація ВФСТ «Колос» займається організацією фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в сільській місцевості, що знаходяться на підконтрольній Україні території Донецької області: Бахмутському, Бойківському, Волноваському, Великоновосілківському, Добропільському, Костянтинівському, Мар’їнському, Мангушському, Нікольському, Олександрівському, Покровському, Слов’янському, Ясинуватському районах та Лиманській ОТГ.

Реалізація державної політики, спрямованої на децентралізацію влади в Україні, обумовила в регіонах суттєві зміни у сфері фізичної культури та спорту, особливо в сільських територіальних громадах. Укладено угоду про співпрацю між Асоціацією сільських та селищних рад і громадською організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Така угода підписана між Асоціацією сільських та селищних рад Донецької області (голова Діхтенко М.Я.) та Донецькою територіальною організацією ВФСТ «Колос» (голова Костянецький І.М.), а також між громадами та місцевими організаціями ВФСТ «Колос».

Центрами організаційно-методичної та спортивної роботи на селі є ОКДЮСШ ГО ДТО ВФСТ «Колос», Великоновосілківська ДЮСШ «Старт», Костянтинівська ДЮСШ, Мангушська ДЮСШ, ДЮСШ «Колос» Іллінівської ОТГ, які охоплюють 1697 юних сільських спортсменів.

Протягом 2020 року проведено 6 комплексних заходів:

  • обласні фінальні змагання під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з 9 видів спорту;
  • обласні фінальні змагання з футзалу серед юнаків та дівчат по 5 вікових групах;
  • обласні фінальні змагання з футболу на приз «Золотий Колос Донеччини-2020»;
  • обласні фінальні змагання на «Краще спортивне село Донеччини» з шести видів спорту;
  • обласні фінальні змаганнях серед голів сільських і селищних рад, голів та старост ОТГ з шести видів спорту;
  • обласні сільські спортивні ігри з 11 видів спорту.

З метою патріотичного виховання молоді Донецькою територіальною організацією ВФСТ «Колос» спільно з управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації в липні 2020 року у м. Святогірськ проведено обласні змагання «Схід і захід разом!». Змагання проводилися серед найсильніших сільських спортсменів Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Львівської обласних організацій ВФСТ «Колос».

У вересні 2020 року в м. Львів команда Донецької області взяла участь у відкритих обласних змаганнях «Схід і захід разом!» серед школярів сільської місцевості Львівської, Донецької, Івано-Франківської та Луганської областей, де посіла перше загальнокомандне місце.

Вдало виступила команда Донецької області на всеукраїнських відкритих змаганнях «Хто ти, майбутній олімпієць?»: з легкої атлетики – 1 місце, волейболу (дівчата) – друге місце, волейболу (юнаки) – третє місце.

У всеукраїнських змаганнях з футзалу серед юнаків та дівчат в 5-ти вікових групах юні футзалісти в комплексному заліку посіли перше загальнокомандне місце.

 

Новини

 

Плани заходів
з 20.09 по 26.09.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах