Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа

Обласну комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу (обласна КДЮСШ) засновано в 1998 році.

Рішенням Донецької обласної ради від 30.06.2000 № 23/14-312 школу включено до складу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні обласної ради.

Очолює обласну комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу заслужений тренер України Кірпулянський Костянтин Леонідович.

Адреса: 85322, м. Мирноград, вул. Лізи Чайкіної, 32

E-mail: okdush2015@gmail.com


Документи, які підлягають оприлюдненню


Основною метою в діяльності обласної КДЮСШ є створення умов для подальшого залучення дітей та підлітків до систематичних занять спортом, розвиток і укріплення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, організація координаційної та методичної роботи, підвищення рівня управління процесом підготовки спортивного резерву Донецької області.

Основними задачами обласної КДЮСШ є: сприяння гармонічному розвитку особистості, фізичній підготовці, оздоровленню, укріпленню здоров’я засобами фізичної культури та спорту, розвиток здібностей учнів в обраному ними виді спорту.

На сьогоднішній день в обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі культивується 7 видів спорту: баскетбол, вільна боротьба, дзюдо, карате, легка атлетика, тхеквондо ВТФ та ушу, які всього охоплюють 842 учнів.

Відділення з видів спорту працюють у 10 населених пунктах області: м. Бахмут, м. Дружківка, м. Лиман, м. Маріуполь, м. Мирноград, смт Нікольське (Нікольський район), смт Новгородське, м. Торецьк, м. Слов’янськ, с. Ямпіль (Лиманський район).

Навчально-тренувальний процес здійснюють 26 тренерів-викладачів, у тому числі: 3 заслужених тренера України, 4 тренера мають вищу кваліфікаційну категорію, 7 – першу, 8 – другу кваліфікаційну категорію. Почесне звання «Заслужений тренер України» мають тренери: Нікіфоров О.О. (боротьба вільна, м. Торецьк), Болдирєв В.І. (ушу, м. Маріуполь), Коваль А.В. (тхевондо ВТФ, м. Бахмут), спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» – 3 тренера-викладача, «Майстер спорту України» – 7.

Протягом 2019 року 355 учням обласної КДЮСШ присвоєно юнацькі спортивні розряди, 12 – перші спортивні розряди, 25 учням присвоєно спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України», 3 учням присвоєно спортивне звання «Майстер спорту України» з дзюдо.

За підсумками роботи в 2019 році обласна КДЮСШ посіла 2 місце в зведеному рейтингу керівників обласних організацій, підпорядкованих управлінню, та 2 місце в рейтингу підсумків роботи обласних спортивних шкіл.

Діяльність закладу забезпечують 32 працівника, з них 6 – адміністративний склад. 26 осіб працюють на посаді тренерів-викладачів з видів спорту, з яких у штаті – 23 особи, за сумісництвом – 3 особи. Провідні тренери-викладачі неодноразово нагороджувалися грамотами та дипломами з відзнакою за сумлінну плідну працю, за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту в Донецькій області.

 
 

Крім основної діяльності, на обласну КДЮСШ покладені додаткові функції з координації роботи та наданню методичної допомоги спортивним школам Донецької області.

Проблемні питання:

1. Низький відсоток охоплення учнів загальноосвітніх шкіл заняттями фізичною культурою та спортом в ДЮСШ.

2. Наявність вакантних ставок тренерів-викладачів в дитячо-юнацьких спортивних школах.

3. Відсутність власних коштів у громадських фізкультурно-спортивних організацій на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл, засновниками яких вони є.

4. Відсутність власних спортивних баз.

5. Низький відсоток вихованців ДЮСШ, які поєднували б навчально-тренувальний процес і оздоровлення в спортивних та оздоровчих таборах в канікулярний період.

Напрямки вирішення проблем:

1. Здійснення заходів щодо збереження мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, контингенту учнів та тренерсько-викладацького складу ДЮСШ, у тому числі в умовах децентралізації влади.

2. Створення умов для функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів і спортивних команд на базі загальноосвітніх закладів та закладів додаткової освіти дітей.

3. Створення умов для проведення безперервного навчально-тренувального процесу та активного відпочинку учнів спортивних шкіл області шляхом організації спортивно-оздоровчих змін у канікулярний період.

4. Забезпечення ДЮСШ власними спортивними спорудами (спільно з зацікавленими громадськими, приватними, державними організаціями об'єднати зусилля з будівництва нових спортивних споруд або модернізації приміщень, які не використовуються, в спеціалізовані спортивні приміщення для ДЮСШ).

 

Новини

 

Плани заходів
з 20.09 по 26.09.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах