Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства (ФСТ) «Україна»

Голова обласної організації ФСТ «Україна» - Тернова Юлія Володимирівна
Головний бухгалтер - Пінчук Ольга Анатоліївна

E-mail: doo-fst-ukr@ukr.net

Голова Маріупольської міської ради ФСТ «Україна» - Лещотний Микола Миколайович

Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна» є структурним підрозділом Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна»
Адреса: 01135, м. Київ, вул. Златоустовська, 1. Телефони: (044) 486-55-26 (факс), 486-53-81, 486-36-62, 468-42-20 (центральна школа вищої спортивної майстерності)

Після створення суверенної держави в 1991 році на установчому зборі спортивних товариств профспілок України було прийнято рішення про перейменування Української організації Всесоюзного добровільного фізкультурно-спортивного товариства профспілок (ВДФСТ), яке з 1987 року об’єднувало добровільні спортивні товариства «Авангард», «Спартак», «Зеніт», «Колос», «Буревісник», у спортивне товариство профспілок (СТП) «Україна».

З 2000 року на з’їзді Центральної ради СТП «Україна» товариство перейменоване у фізкультурно-спортивне товариство (ФСТ) «Україна», до складу якого входить Донецька обласна організація ФСТ «Україна».

До структури Донецької обласної організації ФСТ «Україна» входять підприємства, організації, вищі учбові заклади: вугільної промисловості, металургійної і гірничодобувної промисловості, будівництва і промисловості будівельних матеріалів, машинобудівництва і металообробки, машинобудівництва і приладобудівництва, нафтової і газової промисловості, енергетики і електротехнічної промисловості, текстильної та легкої промисловості, оборонної промисловості, залізниці.

Основними напрямками роботи є: надання методичної допомоги в організації фізкультурно-масової і оздоровчої роботи, проведення масових фізкультурних заходів серед трудящих та членів їх сімей, популяризація роботи спортивних клубів і колективів фізичної культури.

Одним із головних розділів роботи обласної організації є робота з дитячо-юнацькими спортивними школами. До 2014 року в складі спортивного товариства була 21 дитячо-юнацька спортивна школа, у яких займалося 8138 дітей та підлітків, культивувалося 26 видів спорту (21 олімпійський). З 2015 року підготовку спортивних резервів здійснювали 5 ДЮСШ, у тому числі дві СДЮСШОР вищої категорії, одна - першої категорії, одна - другої, одна - без категорії, з контингентом вихованців 1521 чол. Олімпійськими видами спорту зайняті були 88% вихованців ДЮСШ.

Дитячо-юнацькі спортивні школи ДОО ФСТ «Україна»

-     Обласна СДЮШОР з плавання та синхронного плавання,
-     СДЮСШОР з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна,
-     ОКДЮСШ ФСТ «Україна»,
-     ДЮСШ «Богатир»,
-     ДЮСШ Добропільського теркому профспілок вугільної промисловості