Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Донецький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»

Юридична адреса: 84200, м. Дружківка, вул. Соборна, 22

Фактична адреса: м. Дружківка, вул. Соборна, 22

E-mail: docfzn.dn@gmail.com

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/docfzn

З січня 2016 року Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» орендує приміщення за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна, 22 і здійснює свою статутну діяльність на території, підконтрольній українській владі, директор центру – Головченко Сергій Анатолійович.


Документи, які підлягають оприлюдненню


У Донецькій області працює 16 центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: 1 обласний, 14 міських, 1 районний.

КРОК У ІСТОРІЮ

1 вересня 1998 року Указом Президента України була затверджена Цільова комплексна програма «Фізичне виховання – здоров’я нації». У програмі серед інших кроків, спрямованих на поліпшення здоров’я населення в Україні, було передбачено створення центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 49 був утворений Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». На підставі цієї ж Постанови, рішенням Донецької обласної ради від 30 січня 2004 року № 14-390, був утворений Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та ініційовано створення таких центрів у всіх містах і районах області.

ДЛЯ ЧОГО СТВОРЕНИЙ ДОЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»?

Відповідальна місія роботи Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - формування у свідомості кожного жителя регіону потреби в руховій активності, як необхідної складової здорового способу життя та запоруки успішного розвитку в процесі життєдіяльності.

Головні завдання роботи ДОЦФЗН «Спорт для всіх»:

- Підвищити інтерес всіх категорій населення до занять фізичною культурою та спортом.

- Сформувати у кожного, «від малого до великого», стійкі мотиваційні установки до фізкультурно-спортивних занять.

- Залучити до участі в спортивно-масових заходах якомога більше осіб із «важкої» категорії дітей та підлітків.

- Удосконалити форми залучення всіх категорій населення до регулярних фізкультурно-спортивних занять.

- Консолідувати зусилля підприємств та організацій всіх форм власності в прагненні до розвитку фізичної культури та спорту широких верств населення.

- Сприяти створенню сучасної загальнодоступної спортивної індустрії та кадрового потенціалу для збереження здоров’я населення та «озброєння» кожного необхідними знаннями щодо раціонального використання рухової активності.

- Сформувати та розвинути інфраструктуру збереження здоров’я населення.

Діяльність ДОЦФЗН «Спорт для всіх»:

- Організує та проводить спортивно-масові заходи та фізкультурно-спортивні змагання за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення в містах та районах області, у тому числі, із використанням сучасного мобільного спортивного обладнання.

- Здійснює заходи щодо розширення мережі міських та районних центрів ФЗН «Спорт для всіх», розвитку волонтерського руху, сприяння розширенню роботи фітнес-індустрії у структурі фізичної культури та спорту за місцем проживання населення.

- Приймає участь у розробці та реалізації профільних програм розвитку фізичної культури і спорту.

- Здійснює заходи щодо створення системи соціальної реклами загальнодоступного спорту та популяризації складових здорового способу життя.

- Сприяє розвиненню системи надання платних фізкультурно-спортивних послуг, функціонування соціальних спортивних залів, прокату спортивного обладнання.

- Провадить діяльність у тісній співпраці із органами управління з питань фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді, освіти та науки. Організує спільну роботу із усіма товариствами, підприємствами, установами та організаціями, що небайдужі до розвитку фізичної культури та спорту.

- Сприяє будівництву сучасних спортивних майданчиків, ремонту, реконструкції та збереженню існуючої матеріально-спортивної бази за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.

- Здійснює моніторинг стану утримання та ефективності використання спортивних споруд.

Організаційні функції ДОЦФЗН «Спорт для всіх»:

Центр проводить роботу у тісній співпраці з органами управління з питань фізичної культури та спорту міських рад та райдержадміністрацій області. Організаційна та координуюча функція обласного центру «Спорт для всіх» у забезпеченні відповідної динаміки зростання кількості та ефективності роботи міських та районних центрів ФЗН «Спорт для всіх» полягає в створенні якісної системи методичної та практичної підтримки діяльності центрів на містах.

Це включає в себе систематичне проведення щоквартальних семінарів-нарад директорів центрів, представників фізкультурно-спортивних клубів та кімнат школярів за місцем проживання, товариств, підприємств та організацій спортивної спрямованості.

Для вирішення актуальних та проблемних питань своєї роботи, двічі на рік, під керівництвом управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр «Спорт для всіх» проводить засідання Координаційної ради з питань розвитку фізичної культури за місцем проживання громадян.

Центр постійно здійснює моніторинг кількості населення області, що залучені до занять фізичною культурою та спортом, особлива увага приділяється категорії у віці від 6 до 18 років.

 

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах