Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків

Юридична адреса: 84313, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 30, офіс 305

Директор: Каун Людмила Григорівна

Тел./факс: (06264)5-00-16

E-mail: sportshkola99@ukr.net


Документи, які підлягають оприлюдненню


Проект зі створення обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування було затверджено рішенням обласної ради 14 травня 1999 року. 1 вересня 1999 року школа розпочала свою роботу (далі ОДЮСШ для дітей-сиріт).

Основною метою діяльності ОДЮСШ для дітей-сиріт є фізична і спортивна підготовка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-напівсиріт, дітей, яких виховує самотня мати, дітей з багатодітних сімей, дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з неблагополучних сімей, дітей загиблих шахтарів, дітей працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов'язків, дітей-біженців, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей, які знаходяться в скрутних життєвих умовах. Специфіка контингенту, які займаються в спортивній школі, показує відмінність і унікальність ОДЮСШ для дітей-сиріт у порівнянні з іншими спортивними школами.

На базі ОДЮСШ для дітей-сиріт створена система підготовки спортсменів, яка орієнтується на розвиток видів спорту і виконує дві основні функції: забезпечення масового залучення дітей і підлітків з числа соціально незахищених категорій до занять спортом та підготовка спортсменів-розрядників.

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт з 5 вересня 2013 року є школою І категорії. Загальна кількість вихованців школи складає 744 особи. Усього в школі 63 групи: 48 груп – початкової підготовки (далі ПП) до року, 1 група – ПП більше року, 10 груп – базова підготовка (далі БП) першого року навчання, 1 група БП (третій рік) 1 група – спеціальна базова підготовка (далі СБП) 5 року навчання, 2 групи – підготовки до вищої спортивної майстерності (далі ПВСМ) увесь строк.

Секційні заняття проводяться з 16-ти видів спорту: бадмінтон, баскетбол, боротьба вільна, важка атлетика, волейбол, легка атлетика, плавання, пауерліфтинг, радіоспорт, регбіліг, софтбол, спортивне орієнтування, скелелазіння, черліденг, футбол, футзал.

На 01.09.2018 року в ОДЮСШ для дітей-сиріт – 32 тренерські ставки. 30 тренерів-викладачів (із них 12 штатних, 18 тренерів-викладачів сумісників, які мають вищу тренерську категорію – 2; II категорію – 9; без категорії – 19 чоловік). «Заслужений майстер спорту України» – 1 чол, «Майстер спорту України» – 1 чол.

До збірної команди України входять спортсмени: відділення радіоспорту (1 чол. – у основний склад; 1 чол. – резерв до команди України), відділення пауерліфтингу (1 чол. кандидат, 1 чол. – резерв), відділення черліденгу (1 кандидат). Іванько Олексій Володимирович – заслужений майстер спорту України, тренер зі спортивної радіопеленгації, підготував чемпіона світу Данила Дворнікова. Бичкова Альона Юріївна, тренер вищої категорії з пауерліфтингу, підготувала чемпіона світу Андрія Шевченка.

 

У 2016 році підготовлено 118 спортсменів масових розрядів (31 чол. з важкої атлетики, 35 чол. з легкої атлетики, 36 чол. з футболу, 7 чол. з баскетболу, 9 чол. з волейболу). У 2017 році підготовлено 155 спортсменів масових розрядів (2 чол. з баскетболу, 26 чол. з важкої атлетики, 39 чол. з легкої атлетики, 4 чол. з плавання, 9 чол. з тенісу настільного, 62 чол. з футболу, 10 чол. з черліденгу). У 2018 році підготовлено 80 спортсменів масових розрядів (17 чол. з баскетболу, 17 чол. зі спортивного орієнтування, 33 чол. з черліденгу, 6 чол. з легкої атлетики, 7 чол. з боротьби вільної).

У 2018 році присвоєно звання «Майстер спорту України» 4 спортсменам Покровського відділення черліденгу та спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України» 2 спортсменам Лиманського відділення радіоспорту.

Вищу освіту за напрямом фізична культура і спорт мають 26 осіб, середню спеціальну – 1 чоловік, незавершене вище – 3 особи.

з/п
Відділення ОДЮСШ (у яких містах культивуються)
Кількість працюючих тренерів-викладачів
Мають освіту
Мають тренерську категорію
Всього навчальних груп
Усього дітей у групах
1
Бадмінтон:
Слов’янськ
1
1 – вищу
1 – б/к
6
74
2
Баскетбол:
Бахмут,
Торецьк,
Дружківка,
Краматорськ
5
5 – вищу
3 – II кат.
2 – б/к
10
140
3
Боротьба вільна:
Торецьк
1
1 – вищу
1 – ІІ кат.
2
24
4
Важка атлетика:
Маріуполь
1
1 – вищу
1 – II кат.
1
10
5
Волейбол:
Святогірськ
Краматорськ
3
2 – вищу
1 – сер. спец
3 – б/к
6
84
6
Легка атлетика:
Костянтинівка,
Маріуполь,
Дружківка
3
3 – вищу
3 – II кат.
9
86
7
Пауерліфтинг:
Краматорськ
1
1 – вищу
1 – б/к
1
5
8
Радіоспорт:
Лиман
2
1 – вищу
1 – І курс
1 – вищу
1 – б/к
5
47
9
Регбіліг:
Селидове
1
1 – ІІІ курс
1 – б/к
1
12
10
Скелелазіння:
Краматорськ
1
1 – вищу
1 – б/к
4
32
11
Софтбол:
Слов’янськ
1
1 – вищу
1 – б/к
2
28
12
Спортивне орієнтування
Краматорськ
1
ІІ курс
б/к
3
22
13
Футбол:
Святогірськ
1
1 – вищу
1 – б/к
2
36
14
Футзал:
Лиман
1
1 – вищу не спец.
1 – б/к
1
16
15
Черліденг:
Дружківка,
Покровськ
6
6 - вищу
1 – вища.
1 – ІІ кат.
4 – б/к
9
112
16
Плавання
Слов’янськ
1
1 - вищу
1 – б/к
2
30

У структуру обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт входять 19 установ, які перебувають у 11-ти містах Донецької області: Маріуполь, Торецьк, Костянтинівка, Слов'янськ, Дружківка, Селидове, Краматорськ, Бахмут, Лиман, Покровськ. У тому числі: 3 загальноосвітніх школи-інтернати та 14 загальноосвітніх шкіл, загальноосвітні школа І-ІІІ ст. №22, №26, №32, №17, №16, №6 м. Краматорська, 1 центр соціальної реабілітації «Смарагдове місто» с. Соснове Лиманського району, 1 центр позашкільної роботи м. Краматорськ, учбово-виховний комбінат при загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 10 м. Дружківка, загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 12 м. Покровськ, загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 9 м. Костянтинівка, загальноосвітня школа І-ІІ ст. №2, №3 м. Бахмут, загальноосвітня школа І-ІІ ст. №8, №2 м. Торецьк, Святогірська загальноосвітня школа, 1 спортивний клуб «КПД», 1 «Фізкультурно-оздоровчий центр» міський басейн м. Слов’янськ, 1 Центр дитячої та юнацької творчості м. Дружківка, 2 спортивних зали ДЮСШ м. Селидове, Покровськ. Для залучення більшої кількості вихованців шкіл-інтернатів області до масових занять спортом, усі змагання проводяться багатоетапним методом від змагань у школах-інтернатах, міських чи районних до фінальних обласних.

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт щорічно організовує та проводить дванадцять змагань обласного рівня серед дітей соціально-незахищеної категорії.

Вихованці школи досягають високих результатів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Міжнародні змагання

Дата Назва заходу Місце
06-12.05.2018
Чемпіонат Європи з пауерліфтингу, Чехія
Шевченко Андрій
1 місце
31.05-03.06.2018
Чемпіонат Європи з радіоспорту, Молдова
Дворніков Данило
1 місце
30.06-03.07.2018
Чемпіонат світу з радіоспорту, Чехія
Дворніков Данило (у команді)
2 місце
13-15.07.2018
Кубок світу з радіоспорту, Болгарія
Дворніков Данило
1 місце
03-08.09.2018
Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів,
Південно-Африканська Республіка
Шевченко Андрій
1 місце

Всеукраїнські змагання

Дата
Назва заходу
Місце
02-04.02.2018
Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга, м.Дніпро
Участь команди ОДЮСШ (м.Краматорськ)
02-04.02.2018
Чемпіонат України з черлідингу, м.Харків
2 місце (командне)
28.03-02.04.2018
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед ДЮСШ, м.Трускавець
Участь команди ОДЮСШ
14-15.04.2018
Чемпіонат України серед школярів та студентів з черлідингу, м.Львів
Шумейко Д.
Данилів О.
Малярова Д., Данилів О.
Данилів, Єлісєєва, Онасенко, Малярова
 
 
2 місце
3 місце
3 місце
2 місце
13-14.04.2018
Чемпіонат України з радіоспорту, м.Луцьк
Дворніков Данило
 
1 місце
28.30.04.2018
Чемпіонат України з радіоспорту,
с. Магрещі, Сумська обл.
Участь спортсменів ОДЮСШ
12 - 13.05.2018
Чемпіонат України з черлідингу, м.Київ
хіп-хоп-соло
хіп-хоп-квартет
данс-соло
данс-дует
данс-квартет
джаз-команда
 
1 місце
3 місце
1 місце
3 місце
3 місце
1 місце
09-14.05.2018
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування, м.Чернігів
Команда ОДЮСШ взяла участь
21-24.06.2018
Чемпіонат України з радіоспорту, м.Кролевець
Полубенцева С, Зоря К. (командне)
Полубенцев О. (командне)
Іванько О.
Іванько О.
 
3 місце
1 місце
1 місце
1 місце
26-31.07.2018
Чемпіонат України з радіоспорту, м.Вінниця
Дворніков Д.
Полубенцева С.
 
1 місце
1 місце
20-24.09.2018
Кубок України зі спортивного орієнтування м.Луцьк
Команда ОДЮСШ взяла участь

Обласні змагання

 Дата
 Назва заходу
 Місце
24-25.02.2018
Відкритий зимовий чемпіонат області зі спортивного орієнтування, м. Лиман
Кравченко Є.
Давиденко М.
 
 
1 місце
1 місце
24.02.2018
Чемпіонат Донецької області з черлідингу
м. Покровськ
Власенко Д.
Безкоровайна М.
Потремай Д.
Решетняк Т.
 
 
3 місце
2 місце
2 місце
2 місце
17-18.03.2018
Відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування, м. Лиман
Кравченко Є.
 
 
1 місце
14-20.06.2018
Чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед дівчат, с. Юр’ївка
Рабуха А.
 
 
1 місце
21-24.06.2018
Чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед юніорів
с. Юр’ївка
Рибалка А.
Шевченко А.
Чернятін Є.
 
 
 
1 місце
1 місце
2 місце
05.08.2018
Кубок Донецької області зі спортивного орієнтування, с. Ямпіль
Матвієнко Б.
Близнюк М.
 
 
1 місце
1 місце
14-16.09.2018
Відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування, с. Ямпіль
Алексєєва М.
Гарбуз Є.
Кравцов О.
Тарасенко С.
 
 
2 місце
2 місце
2 місце
2 місце
18.09.2018
Чемпіонат Донецької області з бадмінтону, м.Краматорськ
Команда Краматорськ
 
 
3 місце
06-07.10.2018
Фінальний Кубок Донецької області зі спортивного орієнтування, м. Лиман
Каплій Г.
Галкін А.
Матвієнко Б.
Алексєєва М.
 
 
3 місце
2 місце
3 місце
1 місце