Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

Адреса: 84511, м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, 3

Головний лікар: Діденко Антон Вадимович

E-mail: sportmedcentre@ukr.net

Сайт: https://olfd.lic.org.ua/


Документи, які підлягають оприлюдненню


Служба спортивної медицини та лікувальної фізичної культури у Донецькій області представлена обласним лікарсько-фізкультурним диспансером (ОЛФД). Свою діяльність ОЛФД розпочав з 1947 року.

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» призначений для проведення медичного забезпечення осіб, які займаються фізичною культурою і спортом, а також надання лікувально-консультативної допомоги зазначеним особам та іншим верствам населення для відновлення здоров’я і працездатності засобами лікувальної фізкультури.

Згідно з рішенням Донецької обласної державної адміністрації від 18.03.2015 № 97 КЛПЗ «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер», що раніше знаходився у м. Донецьку, з 17.04.2015 року перереєстрований за новою адресою м. Артемівськ, вул. Сибірцева буд. 168.

З 17.03.2015 року КЛПЗ «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» очолює Діденко Антон Вадимович, який закінчив медичний факультет Донецького національного університету ім. М. Горького, за спеціальністю лікувальна справа, має кваліфікацію лікаря травматолога-ортопеда та лікаря зі спортивної медицини.

Диспансер веде свою роботу за адресою: Донецька область, місто Бахмут, вулиця О.Сибірцева, будинок 3.

Після завершення облаштування та ремонту власної будівлі, КЛПЗ «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» планує надати 49 робочих місць висококваліфікованим спеціалістам.

На даний момент в Диспансері працює Адміністративно-управлінській персонал, відділення спортивної медицини та відділення лікувальної фізкультури. Проводиться дистанційна робота зі спортивними організаціями в області, консультації та огляд спортсменів.

 

Новини

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах