Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Iсторична довідка

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 31 липня 1998 року комітет по фізичній культурі і спорту Донецької обласної державної адміністрації було перейменовано в управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Начальником управління з 1998 року по 2013 рік був Віктор Іванович Кірбаба, з листопада 2013 року по січень 2018 року – Володимир Петрович Мицик.

У січні 2018 року на основі двох управлінь – управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації – створено департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації. Директором департаменту призначено Володимира Петровича Мицика.

З 1 березня 2019 року розпочали діяльність дві нові юридичні особи: управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

Начальником управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації призначено Володимира Петровича Мицика.

 
Адреса управління: 84313, м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 23.

Новини

 

Плани заходів
з 10.01 по 16.01.2022

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах