Під головуванням Віктора Ремського відбулася селекторна нарада щодо ходу реалізації проектів з будівництва спортмайданчиків до 85-річчя Донецької області
6 квітня в рамках щотижневого моніторингу реалізації проектів з будівництва 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 200 спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням на Донеччині відбулася селекторна нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Ремського.
Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик був присутній у маріупольській студії відеоконференц-зв’язку ГУ ДСНС. На місцях участь у нараді брали заступники міських голів, голів райдержадміністрацій, керівників військово-цивільних адміністрацій, голів об’єднаних територіальних громад, керівники органів управління фізичною культурою та спортом, освіти і науки виконкомів міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій та інші відповідальні виконавці за реалізацію проектів.
Віктор Ремський нагадав, що з нагоди 85-ї річниці Донецької області в поточному році на території регіону заплановано створення 85-ти футбольних полів зі штучним покриттям (42х22 м) та облаштування 200 спортмайданчиків з тренажерним обладнанням. Ці проекти здійснюватимуться за ініціативи голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, відповідно до програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2017 рік.
«Що стосується спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням, на сьогоднішній день проведено всі необхідні тендерні процедури. З 20 квітня очікується поставка комплектів тренажерів у міста, райони та об’єднані територіальні громади. А до цього часу ви маєте провести певні підготовчі роботи на місцях, де будуть встановлені зазначені майданчики», - cказав у зверненні до представників місцевої влади Донеччини Віктор Ремський.
Заступник голови облдержадміністрації акцентував увагу, що на відміну від майданчиків з тренажерним обладнанням, занепокоєння викликає критична ситуація щодо будівництва в області футбольних полів зі штучним покриттям (42х22 м).
«Є великі сумніви щодо виконання необхідних робіт в попередньо визначені строки. Так, по ряду проектів ще досі не має проектно-кошторисної документації і висновків експертизи, а термін по виконанню цього етапу сплив ще місяць тому. До 15 квітня мали би бути проведені абсолютно всі тендерні процедури щодо будівництва основи під укладку штучного покриття. Я не можу сказати, що ці роботи для місцевої влади є складними, але є певні вимоги, і нам потрібно їх дотримуватися. Думаю, що підчас цього процесу деякі міста і райони можуть бути позбавлені можливості встановити в себе спортивний майданчик. А місцева громада буде знати, чия це вина», - наголосив Віктор Ремський.
«У всіх буде шанс підтягнути терміни, коли вже розпочнуться безпосередньо роботи з виготовлення основи під укладку штучного покриття та установу огорожі. Там потрібні будуть фахові компанії, які зможуть швидко і якісно виконати поставлені задачі. Але якщо до 15 травня основа не буде готова, то це 100% означає втрату майданчика», - додав Володимир Мицик.
Підводячи підсумки селекторної наради, Віктор Ремський нагадав про особисту відповідальність представників місцевої влади щодо реалізації проектів з будівництва спортмайданчиків.
«Від тих, хто безвідповідально віднесеться до проектів і не проведе необхідні роботи у визначені строки, майданчики автоматично передадуть у міста, які будуть готові із задоволенням їх прийняти», - попередив Віктор Ремський.