Нова сторінка у розвитку бадмінтону в Донецькій області

На Донеччині крок за кроком відроджується бадмінтон: після реєстрації громадської організації «Федерація бадмінтону Донецької області» та проведення регіональних турнірів новим досягненням стало здобуття нагород офіційних національних змагань з цього виду спорту – уперше за останні роки.

За підсумками чемпіонату України з бадмінтону серед молодших юнаків та дівчат 2009 року народження і молодше, що відбувся 19-24 жовтня в Києві, призерками стали дві спортсменки з Миколаївської громади, вихованки тренера Дмитра Симоненка.

У командних змаганнях на другій сходинці опинилися Єлизавета Добрянська та Ганна Шубіна.

Також ці дівчата посіли третє місце у особистому чемпіонаті в парній категорії серед дівчат.

Ще одну «бронзу» Єлизавета Добрянська здобула за результатами особистого чемпіонату серед змішаних пар (разом із Львом Антамоновим).