Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


У режимі онлайн фахівці та спортсмени з різних країн обговорили питання психологічного стану під час карантину

Національний олімпійський комітет України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України продовжують серію онлайн-конференцій для спортсменів, тренерів та фахівців сфери щодо олімпійської підготовки й освіти.

30 квітня за участю президента Національного олімпійського комітету України, олімпійського чемпіона Сергія Бубки та понад 600 спортсменів та тренерів відбувся вебінар на тему «Спортсмен та самоізоляція: психологічні аспекти», лектором якого виступила доцент Олімпійського інституту НУФВСУ Надія Височіна.

До заходу долучилися також близько 100 іноземних атлетів та наставників, зокрема, представники Білорусі, Казахстану, Молдови, Узбекистану.

«В умовах карантину питання психології відіграє вкрай важливу роль та має глобальне значення. Сьогодні дуже важливо мати цінні підказки та знати корисні рецепти витримки, як у спорті, так і в житті. Це стосується будь-якої країни. Тому впевнений, наші знання та досвід будуть корисними як для українських спортсменів та фахівців, так і для наших друзів-колег з сусідніх держав», - сказав Сергій Бубка.

 

Нагадаємо, в рамках серії онлайн-конференцій заплановано проведення освітніх та наукових вебінарів у щотижневому форматі, які стосуватимуться таких тем: основи раціонального харчування спортсменів протягом карантину, психологічний супровід олімпійської підготовки, історія олімпійського руху, олімпійська освіта та багато іншого.

Відеозапис вебінару від 30.04.2020 розміщено на Youtube-каналі НОК України:

 
30.04.2020

Новини

Перелік спортивних секцій для ВПО з Донеччини

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах