Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації

на тиждень
з 19 по 25 серпня 2019 року
 
Олімпійські, неолімпійські та паралімпійські види спорту
 
п/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу
та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу
(ПІБ, мобільний телефон)
Участь у всеукраїнських змаганнях
1.                   
Кубок України зі спортивного орієнтування (етапи). Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ ранг)
15-19.08
м. Одеса
15
Мирний О.М.
095-304-03-34
2.                   
Чемпіонат України серед дорослих з легкої атлетики.
Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів
20-23.08
м. Луцьк
23
Серорез Т.Б.
050-910-21-45
3.                   
Чемпіонат України з велосипедного спорту шосе, парна гонка чоловіки, юніори, юніорки
20-23.08
м. Миколаїв
7
Алексєєва Н.Ф.
099-963-78-11
4.                   
Чемпіонат України з волейболу пляжного серед чоловічих та жіночих команд (фінал)
22-25.08.
2019
Запоріжжя
8
Васильченко В.Л.
050-287-94-90
5.                   
Чемпіонат України з авіамодельного спорту (дорослі, юніори), кордові моделі, класи F2A, B, C, D, F2Е, F4B
23-25.08
м. Київ
10
Лобов П.С.
050-607-14-96
6.                   
ІІ тур чемпіонату України з велоспорту (маунтенбайк) в індивідуальній гонці на час, ІІ тур чемпіонату України з велоспорту в естафетній командній гонці, ІІ тур чемпіонату України з велоспорту в  крос-кантрі на короткому крузі (серед усіх вікових категорій)
23-25.08
м. Рівне
4
Алексєєва Н.Ф.
099-963-78-11
7.                   
Чемпіонат України з футболу серед команд Прем’єр-ліги
24.08
початок о 17:00
м. Харків
ФК «Шахтар» –
ФК «Маріуполь»
Головченко С.А.
095-199-25-13
8.                   
Чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги
24.08
початок о 17:00
м. Краматорськ, стадіон «Прапор» (Міський сад Бернацького)
ФК «Авангард» –
ФК «Оболонь-Бровар»
Головченко С.А.
095-199-25-13
Участь у міжнародних змаганнях
1.                   
Чемпіонат світу зі скелелазіння (багатоборство, швидкість, трудність, болдеринг)
10-21.08
м. Хатіодзи
(Японія)
Болдирев Даниїл
Бичкова А. Ю.
099-039-71-07
2.                   
Чемпіонат світу з бадмінтону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
17-25.08
м. Базел
(Швейцарія)
1
 
Рева І.О.
050-738-34-36
3.                   
Чемпіонат світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
20.08-02.09
м. Лінц-Оттенсхайм
(Австрія)
1
 
Рева І.О.
050-738-34-36
4.                   
Чемпіонат Європи з боксу серед жінок
22.08-01.09
м. Мадрид
(Іспанія)
Охрей Ганна
Юдова А.Є.
099-152-40-06
5.                   
Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків (всі розділи)
23.08-01.09
м. Дьєр
(Угорщина)
Аскеров Ринат
Стрілець Данило
Євтушенко Альона
Шереметьєв Р.О.
095-608-50-74
6.                   
Чемпіонат світу з карате WSKF
24-25.08
м. Токіо
(Японія)
 
Мелікян Артур
Гуревич Микола
Кузнецов Денис,
Дереза Геннадій
Дереза Г.Б.                050-621-91-58
 
7.                   
Чемпіонат світу з карате JKS серед дорослих, юнаків та юніорів
24-26.08
м. Дублін
(Ірландія)
7
Шалаумов І.В.
050-065-48-91
8.                   
Чемпіонат світу з таеквондо (ІТФ) серед дорослих та юніорів
24-30.08
Болгарія
Тихонов Єгор
Шевчук Оксана
Усик Юлія
Мартинов С.Ф.
099-780-72-67