Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації

на тиждень
з 11 по 17 листопада 2019 року
 
Олімпійські, неолімпійські та паралімпійські види спорту
 
п/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу
та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу
(ПІБ, мобільний телефон)

Участь у Всеукраїнських змаганнях

1
Кубок України з рукопашного бою серед дорослих (ІІІ ранг)
08-11.11
м. Київ
10
Чечинов І.Д.
050-470-02-51
2
IV Міжнародний турнір «Кубок ДВУФК» з боксу, присвячений пам’яті МС СССР В.В.Швачки
11-15.11
м. Дніпро
10
Юдова А.Є.
099-152-40-06
3
Кубок України з боксу серед чоловіків
11-18.11
м. Запоріжжя
4
Юдова А.Є.
099-152-40-06
4
Чемпіонат України з хокею з шайбою сезону 2019/2020
12.11
м. Біла Церква
ХК «Білий Барс» (Біла Церква) – ХК «Донбас»
Іванов А.В.
050-133-17-43
5 Чемпіонат України з баскетболу серед команд Вищої ліги 13-14.11
початок о 18:00
м. Маріуполь,
СК «Новатор»
(пл. Машинобудівників, 1)
МБК «Маріуполь» – «Інваспорт» Іванов А.В.
050-133-17-43
6
Відкритий чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед дорослих, юніорів, кадетів, юнаків
14-16.11
м. Львів
3
Іванов А.В.
050-133-17-43
7
Кубок України з таеквондо (ІТФ) серед старших юнаків, юніорів та дорослих
14-17.11
м. Черкаси
20
Мартинов С.Ф.
099-780-72-67
8
Чемпіонат ГО ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих та жіночих команд
14-17.11
м. Житомир
28
Костянецький І.М.
066-599-46-07
9
Всеукраїнський турнір з таеквондо (ІТФ) серед юніорів та юнаків
14-17.11
м. Черкаси
20
Мартинов С.Ф.
099-780-72-67
10
Кубок України з виїздки (кінний спорт)
14-17.11
м. Жашків
(Черкаська обл.)
9
Тверскова С.І.
050-534-81-11
11
Кубок України з водного поло серед жінок
15-17.11
м. Дніпро
15
Будовій М.Ю.
095-460-85-15
12
Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. Усі розділи
15-17.11
м. Рівне
50
Шереметьєв Р.О.
095-608-50-74
13
Чемпіонат України  з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019-2020. I коло
15-17.11
відкриття
15.11 о 15:00
м. Лиман,
фізкультурно-спортивний комплекс «Локомотив»
(вул. Гасієва, 23А)
16
Резніков О.В.
066-526-99-74
14
ХХІ Міжнародний традиційний юнацький турнір з боротьби греко-римської, присвячений пам’яті першого президента Закарпатської обласної федерації боротьби М.І.Токаря
15-17.11
м. Мукачеве
4
Соколов О.В.
095-434-61-02
15
Чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги
16.11
м. Краматорськ,
стадіон «Прапор»
(міський сад Бернацького)
ФК «Авангард 2» –
ФК «Реал фарма»
Головченко С.А.
095-199-25-13
16
Кубок України з айкідо серед дорослих 
16-17.11
м. Лисичанськ
15
Целих С.Д.
050-555-55-68
17
Всеукраїнський турнір з айкідо серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та молоді
16-17.11
м. Лисичанськ
30
Целих С.Д.
050-555-55-68
18 Чемпіонат України з баскетболу серед команд Першої ліги 16.11
початок о 14:00
17.11
початок о 19:00
м. Маріуполь,
СК «Новатор»
(пл. Машинобудівників, 1)
МБК «Маріуполь-2» – «Універбаскет» Іванов А.В.
050-133-17-43
19
Кубок України зі спортивних танців (дорослі, 10 танців)
16-19.11
м. Запоріжжя
12
Рудаков В.В.
050-428-80-81

Участь у міжнародних змаганнях

1
Чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, розумово-фізичного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату
01-16.11
м. Дубаї
(ОАЕ)
3+2
Рева І.О.
050-738-34-36
2
Чемпіонат світу з бодібілдингу серед чоловіків (ІІ ранг)
05-11.11
м. Фуджейра
(ОАЕ)
Ференц Антон
Талавера В.С.
067-701-62-47
3
Чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове)
07-11.11
м. Сеул
(Корея)
Руднєв Владислав
Саркісян Артур
Стеценко Дмитро
Шевченко В.П.
050-777-71-65
4
Чемпіонат світу з традиційного карате серед молодших юнаків, юнаків та юніорів
08-11.11
м. Брно
(Чехія)
6
Пеняшкін К.В.
050-181-60-34
5
Чемпіонат Європи з традиційного карате серед юніорів та дорослих
08-11.11
м. Брно
(Чехія)
6
Пеняшкін К.В.
050-181-60-34
6 Чемпіонат Європи з тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху 09-13.11 м. Анталія
(Туреччина)
2+1 Рева І.О.
050-738-34-36
7
І гра Світової Ліги з водного поло серед чоловіків
12.11
м. Нікшич
(Чорногорія)
2
(Седих В., Криволапов В.)
Будовій М.Ю.
095-460-85-15
8
Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років
13-19.11
м. Дьор
(Угорщина)
Шилова Аліна
Киричик В.С.
095-797-88-81
9
Континентальний Кубок з хокею з шайбою 2019/2020 (груповий раунд)
15.11
м. Краків
(Польща)
ХК «Неман» (Гродно) – ХК «Донбас»
Іванов А.В.
050-133-17-43
10
Континентальний Кубок з хокею з шайбою 2019/2020 (груповий раунд)
16.11
м. Краків
(Польща)
ХК «Бейбарис» (Атирау) – ХК «Донбас»
Іванов А.В.
050-133-17-43
11
Чемпіонат Європи зі спортивних танців
16-19.11
м. Львів
6+1
Рудаков В.В.
050-428-80-81
12
Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору
16-22.11
м. Гіза
(Єгипет)
7+2
Рева І.О.
050-738-34-36
13
Континентальний Кубок з хокею з шайбою 2019/2020 (груповий раунд)
17.11
м. Краків
(Польща)
ХК «Донбас» –
ХК «Краковія» (Краків)
Іванов А.В.
050-133-17-43