Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації
 
на тиждень з 05 по 11 квітня 2021 року
 
з/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу
та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу
(ПІБ, мобільний телефон)
Участь у Всеукраїнських змаганнях
1
Чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді
01-05.04
м. Полтава
10+2
Баландін О.В.
095-016-66-70
2
Чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, молоді, юнаків (болдеринг)
01-05.04
м. Київ
5
Локтіонова В.Л.
050-263-37-73
3
Чемпіонат України з гімнастики спортивної з багатоборства
01-06.04
м. Кропивницький
5
Локтіонова В.Л.
050-263-37-73
4
Чемпіонат України з радіоспорту, спортивна радіопеленгація, короткі дистанції (дорослі, юніори, юнаки)
01-06.04
м. Вінниця
15+1
Іванько О.В.
050-987-56-93
5
III літня Гімназіада України з шахів
05-10.04
с. Омельник
(Полтавська область)
5
Мартинков О.В.
067-628-55-88
6
Чемпіонат України з футболу серед команд І ліги
05.04
 
 
10.04
м. Миколаїв
 
 
м. Краматорськ,
Міський сад Бернацького,
стадіон «Авангард»
ФК «Миколаїв» –
ФК «Авангард»
 
ФК «Краматорськ» –
ФК «Агробізнес» (Волочиськ)
Головченко С.А.
095-199-25-13
7
Чемпіонат України з хокею з шайбою сезону 2020/21. Плей-офф. Півфінал
06.04
м. Херсон
ХК «Дніпро» (Херсон) –
ХК «Донбас»
Іванов А.В.
050-133-17-43
8
1/4 фіналу Кубку України з гандболу 2020-2021 років серед чоловічих команд
06-07.04
м. Запоріжжя
ГК «Донбас» (Донецька область) – ГК «Одеса»
Фучеджи І.І.
050-471-71-90
9
Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушенням зору, вадами розумового та фізичного розвитку
06-09.04
м. Кам’янське
18+9
Рева І.О.
050-738-34-36
10
Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
06-09.04
м. Кам’янське
5+1
Рева І.О.
050-738-34-36
11
Чемпіонат України з жиму лежачи серед усіх вікових груп (пауерліфтинг)
06-09.04
м. Хмельницький
20
Костянецький І.М.
066-599-46-07
12
Чемпіонат України з баскетболу (жінки) серед спортсменів з порушенням слуху
06-11.04
м. Харків
6+1
Рева І.О.
050-738-34-36
13
V Всеукраїнський рейтинговий турнір з тенісу настільного пам’яті першого майстра спорту СРСР в Донецькій області М.В.Оганесяна
07-11.04
м. Покровськ,
спортивний зал ДЮСШ
(вул. Прокоф’єва, 60)
70
Іванов А.В.
050-133-17-43
14
Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської
08-12.04
м. Дніпро
3
Юдова А.Є.
099-152-40-06
15
Чемпіонат України з голболу (чоловіки) серед спортсменів з порушеннями зору
08-14.04
м. Полтава
2+1
Рева І.О.
050-738-34-36
16
Чемпіонат України з карате WKC
09-10.04
м. Дніпро
30
Чепіга Я.А.
099-981-55-82
17
 Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщенні
09-11.04
м. Львів
10
Драгулян Г.В.
050-588-70-10
18
1 етап чемпіонату України з бах «BAJA GRAN PRIX» (мотоциклетний спорт)
09-11.04
с. Праві Саги
(Херсонська область)
Анохін Валерій
 Дикий Андрій
Доценко В.В.
050-202-94-94
19
Чемпіонат України з софтболу серед кадетів U-15
09-11.04
м. Кропивницький
16
Будовій М.Ю.
095-460-85-15
20
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (дорослі, молодь, юніори, рогейн, 6 годин, нічні, ІІІ-IV ранг)
09-12.04
с. Вакуленці
(Полтавська область)
14
Кузьмін І.Є.
095-847-44-49
21
Чемпіонат України з футболу серед команд Прем’єр-ліги
10.04
 
 
 
11.04
м. Маріуполь,
стадіон ім. В.С.Бойка
(пр. Карпова, 2)
 
м. Київ
ФК «Маріуполь» –
ФК «Шахтар»
 
 
ФК «Олімпік» –
ФК «Колос» (Ковалівка)
Головченко С.А.
095-199-25-13
22
Чемпіонат України з тхеквондо серед спортсменів з порушенням слуху
10-11.04
м. Дніпро
3+2
Рева І.О.
050-738-34-36
23
Чемпіонат України з боксу серед студентів
11-16.04
м. Полтава
4
Переяслов А.О.
050-518-16-71
Участь у міжнародних змаганнях
1
Міжнародний турнір з бадмінтону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
27.03-05.04
м. Дубай
(ОАЕ)
Козлова Ніна
Рева І.О.
050-738-34-36
2
Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків, присвячений пам’яті М.Мангера
01-07.04
м. Херсон
Білостоцький Ростислав
Пилипець Максим
Переяслов А.О.
050-518-16-71
3
Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
03-11.04
м. Москва
(Росія)
Бородіна Кристина
Конопльов І.В.
050-800-69-44
4
Чемпіонат Європи з веслування академічного серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
04-13.04
м. Варезе
(Італія)
Ярослав Коюда
Рева І.О.
050-738-34-36
5
Чемпіонат Європи класу G-4 з тхеквондо (ВТФ)
08-11.04
м. Софія
(Болгарія)
Гарбар Андрій
Бірюков Ю.В.
050-878-37-22
6
Чемпіонат світу з боксу серед молоді та жінок-молоді
10-24.04
м. Кельці
(Польща)
Гутаріна Дар’я-Ольга
Переяслов А.О.
050-518-16-71
 

Новини

 

Плани заходів
з 05.04 по 11.04.2021

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2020 році

  

 

Управління в соціальних мережах