Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Проведення обласних фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації
 
на термін з 01 по 12 липня 2020 року
 
з/п
Назва заходу
Термін
проведення
(час)
Місце
проведення
Учасники заходу
та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу
Проведення обласних змагань
1
Чемпіонат Донецької області з веслування на байдарках і каное серед дорослих та юніорів 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н., 2010 р.н. та молодше
04-05.07
початок
04.07 о 10:00
м. Маріуполь
41
Коньков О.О.,
президент ГО «Федерація веслування на байдарках і каное» в Донецькій області
2
Першість ГО «Донецька ТО ВФСТ «Колос» з футболу на приз «Золотий колос Донеччини» серед команд юнаків 2006-2007 р.н., присвячена 70-річчю утворення ВФСТ «Колос»
07-08.07
початок
07.07 о 10:00
смт Билбасівка,
футбольне поле
50
Костянецький І.М.,
голова ГО «Донецька територіальна організація ВФСТ «Колос»
3
Шаховий фестиваль «Меморіал Олександра Момота»
01-09.07
м. Краматорськ,
ШК ім. О.В.Момота
(вул. Марата, 12)
50
Мартинков О.В.,
перший віцепрезидент «Федерації шахів Донецької області»
4
Чемпіонат північної частини Донецької області з армспорту
04-05.07
відкриття
04.07 о 12:00
м. Краматорськ,
парк «Ювілейний»
(сцена)
50
Баландін О.В.,
керівник «Української федерації армспорту» в Донецькій області
5
Відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на середніх дистанціях.
І-ІІ етапи відкритого Кубку Донецької області зі спортивного орієнтування
04-05.07
відкриття
04.07 о 10:00
м. Дружківка,
лісовий масив
50
Мирний О.М.,
голова «Федерації спортивного орієнтування України» в Донецькій області
6
Відкритий чемпіонат ГО «Донецьке обласне ФСТ «Спартак» з більярдного спорту
04-05.07
відкриття
04.07 о 10.00
м. Маріуполь,
СК «Іллічівець»
(пр. Нахімова, 53)
40
Худолій С.М.,
голова Донецького обласного фізкультуро-спортивного
товариства «Спартак»
7
Традиційний турнір з футболу «Кубок пам’яті Ларсона – 2020»
05.07
м. Краматорськ,
Сад Бернацького,
футбольне поле зі штучним покриттям
50
Головченко С.А.,
директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
8
Фінал обласного фестивалю «Козацькі розваги»
04-05.07
початок о 09:00
м. Лиман
міський пляж «Ibiza beach»
45
Головченко С.А.,
директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
9
Обласні змагання з волейболу серед ветеранів
04-05.07
початок о 09:00
м. Лиман,
міський пляж «Ibiza beach»
50
Головченко С.А.,
директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
10
Обласний турнір з футболу
06.07.07
початок о 10:00
м. Дружківка
50
Головченко С.А.,
директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
11
Обласні змагання з футболу «Відкриті уроки футболу»
09-10.07
м. Костянтинівка
50
Головченко С.А.,
директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
12
Першість ГО «Донецька ТО ВФСТ «Колос» з футболу на приз «Золотий Колос Донеччини» серед команд дівчат 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., присвячена 70-річчю утворення ВФСТ «Колос»
09-10.07
початок
09.07 о 10:00
м. Лиман,
стадіон «Локомотив»
50
Костянецький І.М.,
голова ГО «Донецька територіальна організація ВФСТ «Колос»
13
Чемпіонат ГО «Донецька ТО ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу серед команд чоловіків та жінок сільських районів
10-12.07
початок
10.07 о 17:00
м. Лиман,
база відпочинку «Дарина»
48
Костянецький І.М.,
голова ГО «Донецька територіальна організація ВФСТ «Колос»
14
Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів, юнаків та дівчат 2003 р.н. молодше на честь Н.А.Зюськової
10-11.07
м. Бахмут,
стадіон «Металург»
50
Серорез Т.Б.,
координатор з легкої атлетики в Донецькій області
15
Відкритий Кубок Донецької області з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд, присвячений Дню молоді
11-12.07
початок о 17:00
м. Краматорськ,
Сад Бернадського,
спортивні майданчики з волейболу пляжного
50
Васильченко В.Л.,
координатор з волейболу в Донецькій області
16
Обласна спартакіада серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з шахів (ФСТ «Спартак»)
10-11.07
відкриття
10.07 о 10:00
м. Маріуполь,
шаховий клуб
(вул. Енгельса, 35А)
50
Худолій С.М.,
голова Донецького обласного фізкультуро-спортивного
товариства «Спартак»
17
Обласний турнір з боротьби Куреш, присвячений пам’яті В.Шевченка
11.07
відкриття о 12:00
с. Свободне
(Волноваський район),
сільський стадіон
30
Тирнахсиз М.Ю.,
керівник «Федерації боротьби Куреш та Кураш Донецької області»
18
Чемпіонат Донецької області з традиційного карате серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та молодших юнаків
11-12.07
відкриття
11.07 о 10:00
м. Костянтинівка,
ЗЗСО № 13
(бул. Космонавтів, 12а)
50
Пеняшкін К.В.,
президент «Донецької обласної асоціації традиційного карате-до»
19
Чемпіонат Донецької області з боротьби Кураш серед юнаків та кадетів
11-12.07
відкриття
12.07 о 12:00
смт Нікольське,
Нікольський район,
ДЮСШ
(вул. Паркова, 64)
30
Тирнахсиз М.Ю.,
керівник «Федерації боротьби Куреш та Кураш Донецької області»
 

Новини

 

Плани заходів на термін
з 01.07 по 12.07.2020

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2019 році

  

 

Управління в соціальних мережах