Аліна Стадник – чемпіонка світу з вільної боротьби!

16-22 вересня в Будапешті (Угорщина) пройшов Чемпіонат світу з боротьби.

Донецьку область у складі збірної України на змаганнях представляла Аліна Стадник, яка виступала у ваговій категорії 67 кг.

Наша спортсменка, яка цього року в Тбілісі стала чемпіонкою Європи, розпочала свій шлях до фіналу з упевненої перемоги в кваліфікації над Галиною Левченко з Білорусії (7:0). У другій зустрічі Стадник перемогла Лауру Скуйне з Латвії (4:3), у третій – німкеню Алін Фокен (4:0). У півфіналі дорогою Аліні поступилася японка Сара Досо. А у фіналі наша спортсменка здолала канадку Стейсі Анаку з рахунком 5:2, таким чином, принісши Донецькій області золоту нагороду!

На Чемпіонаті світу ця медаль стала четвертою для збірної України. Ще одне «золото» взяв Ібрагім Алдатов, «срібло» та «бронза» – у активі Алана Засєєва і Павла Олійника відповідно.