Родина Білоус з Донеччини посіла друге місце на І Всеукраїнських сімейних іграх у Києві

З метою популяризації фізичної культури і спорту серед сімей України, а також у рамках святкування Дня незалежності України, 24 серпня в Києві на вулиці Хрещатик відбулися І Всеукраїнські сімейні ігри.

Організатором змагань виступила Асоціація сімейного спорту в Україні за підтримки Національного олімпійського комітету та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На вирішальному етапі І Всеукраїнських сімейних ігор взяли участь 20 українських родин, які успішно подолали відбірні змагання на обласному та місцевому рівнях, а також пройшли півфінальну стадію фестивалю.

Донецьку область на змаганнях представляла сім’я Білоус з Ясинуватої: тато Дмитро (1975 р.н.), мама Ольга (1978 р.н.) та їх син Богдан (2005 р.н.).

До програми змагань увійшли чотири естафети з елементами рухливих ігор.

За підсумками І Всеукраїнських сімейних іграх наша команда посіла друге місце, поступившись сім’ї Зданевичів із Кіровоградської області. Третьою стала родина Гололобових із Сумської області.

Призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів змагань.