Підведені підсумки участі спортсменів Донеччини на Універсіаді

З 6 по 17 липня в Казані (Росія) проходила ХХVII Всесвітня літня Універсіада.

Спортсмени Донеччини піднімались на п’єдестал як в командному, так і в особистому заліках.

У складі збірної України в естафеті 4х100 метрів чемпіонками стали Вікторія П’ятаченко і Марія Рємєнь.

Срібні медалі в командному заліку здобули:

- Руслан Дмитренко та Іван Лосєв – у спортивній ходьбі на 20 км;

- Ігор Радівілов – у вправах зі спортивної гімнастики;

- Світлана Прокопова – у групових вправах у багатоборстві з художньої гімнастики.

Світлана Прокопова в складі збірної України також стала володаркою бронзових нагород – у вправах з булавами та у вправах з предметами (3 м’ячі + 2 стрічки).

У особистому заліку срібними призерами стали:

- Дмитро Косенок – у боротьбі на поясах (вагова категорія – 62 кг);

- Руслан Дмитренко – у спортивній ходьбі на 20 км;

- Світлана Шмідт – у бігу з перешкодами на 3000 м;

- Олександр Хоцяновський – у вільній боротьбі (вагова категорія 120 кг);

Бронзові медалі в особистому заліку здобув наш спортивний гімнаст Ігор Радівілов, який виступав у двох видах програм – у опорному стрибку і у вправах на кільцях, а також Аліна Стаднік – у вільній боротьбі (вагова категорія 67 кг).

Українська збірна, маючи в активі 77 (12 золотих, 29 срібних, 36 бронзових) нагород, посіла третє місце за кількістю медалей та шосте – у загальнокомандному заліку.

Перемогу святкували росіяни, які також встановили нові медальні рекорди Універсіади: 292 нагороди, з яких 155 золотих, 75 срібних та 62 бронзові.

Загалом за 11 змагальних днів розіграли 353 комплекти нагород з 27 видів спорту. Усього призерів мають 70 країн зі 164 держав-учасниць.