Аліна Стаднік – бронзова призерка Універсіади

14 липня, у дев’ятий день змагань на ХХVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані (Росія), кошик Донецької області поповнився ще однією медаллю.

Аліна Стаднік у ваговій категорії 67 кг піднялася на третю сходинку п’єдесталу. У вирішальному двобої за «бронзу» наша спортсменка здобула перемогу над американкою Веронікою Карлсон (4:0).

«Золото» виборола японка Сара Досо, а «срібло» – спортсменка з Монголії Насанбурма Очирбат. Ще одна бронзова нагорода – у канадки Стэйсі Анака.

Українська збірна на Універсіаді в Казані у медальному заліку не залишає п’яту позицію. Наші спортсмени здобули 63 нагороди: 11 золотих, 24 срібні та 28 бронзових. За кількістю медалей українці посідають третє місце. Очолює турнірну таблицю збірна Росії, яка наразі має 243 медалі (122 золотих, 65 срібних, 56 бронзових). Усього призерів мають 66 країн зі 164 держав-учасниць.