Руслан Дмитренко переміг на зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби

5-6 березня в Івано-Франківську проходить зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Участь у змаганнях беруть найсильніші скороходи України, і Донецьку область на них у перший день представив майстер спорту України міжнародного класу Руслан Дмитренко.

Вихованець ШВСМ, тренером якого є Денис Тобіас, виступав на дистанції 20 км і фінішував першим. Результат Руслана – 1 година 21 хвилина 31 секунда.

Другим на цій дистанції став Назар Коваленко з Київської області (1:23:17), третім – Іван Лосев з Волинської області (1:23:32).

Нагадаємо, що за підсумками січня 2016 року Дмитренко був визнаний найкращим легкоатлетом в Україні. На дистанції 5000 метрів він переміг на змаганнях «Різдвяні старти» у Києві з найкращим результатом сезону у світі (18.47,55).

Зазначимо, що Руслан вже виконав норматив для участі в Олімпійських іграх, які 5-21 серпня проходитимуть у Ріо-де-Жанейро, і наразі готується до головних спортивних стартів чотириріччя.