Яків Хаммо – переможець Гран-прі в Дюссельдорфі

19-21 лютого в німецькому Дюссельдорфі проходив міжнародний турнір з дзюдо серії Гран-прі.

У заключний день змагань володарем золотої медалі став 21-річний представник Донецької області Яків Хаммо, визнаний найкращим дзюдоїстом України 2015 року.

Наш спортсмен, який виступає у ваговій категорії понад 100 кг, провів на турнірі чотири переможних сутички. І лише в стартовій, проти узбека Абдулло Тангрієва, Хаммо не зміг перемогти достроково. У інших зустрічах прийомами на «іппон» були подолані Ахмед Вахід (Єгипет), Кім Сунг-Мін (Південна Корея) і у фіналі – єгиптянин Іслам Ель Шехабі.

Турнір серії «Гран-Прі» в Дюссельдорфі став другим у цьому сезоні. Нагадаємо, що на перших змаганнях, які проходили в Гавані (Куба), володарем «золота» у ваговій категорії до 100 кг став ще один представник Донеччини Артем Блошенко.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик вітає Якова з перемогою на престижному турнірі і бажає досягти максимальної форми до виступу на Олімпійських іграх 2016 року.