Ігор Радівілов став п’ятим в опорному стрибку на чемпіонаті світу

1 листопада на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який приймає Глазго (Велика Британія), проходив другий день фіналу в окремих видах змагань.

В опорному стрибку Донецьку область і Україну представляв Ігор Радівілов. Це його коронний вид – на Олімпійських Іграх 2012 року він приніс Ігорю бронзову медаль.

У Глазго Радівілов за підсумками свого виступу посів 5 місце, показавши результат 15,083 балів. Складність (6,000) і виконання Ігоря виявилися нижчими, ніж у призерів.

Кращим у опорному стрибку став представник Північної Кореї Рі Се Гван (15,450), друге місце зайняв румун Маріан Драгулеску (15,400), а третє – американець Доннел Віттенберг (15,350).

Четверте місце посів ще один представник України в цьому виді змагань Олег Верняєв (15,283).