Ігор Радівілов виграв «золото» та «срібло» на етапі Кубка світу в Хорватії

Гімнаст із Донеччини Ігор Радівілов успішно виступив на етапі Кубка світу в хорватському місті Осієк.

У змаганнях в опорному стрибку наш спортсмен завоював «золото», показавши кращий результат – 15,275.

Ще одну медаль Радівілов отримав у вправах на кільцях. З другим результатом у фіналі (15,425) українець став володарем «срібла».

Наставником Ігоря є Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту В’ячеслав Лаврухін.

Нагадаємо, у поточному році Радівілов приніс Донецькій області та Україні ряд нагород вищого ґатунку. На чемпіонаті Європи він завоював «срібло» в опорному стрибку, на І Європейських Іграх був срібним призером у командних змаганнях, на Всесвітній Універсіаді здобув два «срібла» в опорному стрибку і вправах на кільцях, «бронзу» в командній першості.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик від імені спортивної громадськості Донеччини вітає спортсмена та його тренера з новим високим досягненням і бажає яскравих переможних виступів на майбутніх міжнародних змаганнях.