Ольга Ляхова допомогла естафетній команді України 4х400 м показати найкращий результат у сезоні

У останній дев’ятий день чемпіонату світу з легкої атлетики представниця Донецької області Ольга Ляхова змагалася у фіналі жіночих естафетних команд 4х400 метрів.

Українська команда, до якої, окрім Ляхової, увійшли Ольга Земляк, Наталія Лупу та Наталія Пигида, за підсумками забігу посіла шосте місце, проте показала найкращий результат у сезоні – 3 хвилини 25,94 секунди.

Свій виступ у фіналі естафети  4х400 метрів Ольга Ляхова прокоментувала прес-службі Федерації легкої атлетики України.

- Сьогодні було трошки важко, я вже старалася з усіх сил. У фіналі усі суперники підсилилися, тому було трошки важче, ніж учора. Але ми старалися, боролися до останнього.  Вважаю, вдалий чемпіонат вийшов, все добре.

Додамо, що «золото» на дистанції 4x400 м завоювала команда Ямайки (3.19,13), «срібло» – США (3.19,44), а «бронзу» – Великобританії (3.23,62).