Яків Хаммо – бронзовий призер чемпіонату світу з дзюдо

На світовій першості з дзюдо, яка завершується в столиці Казахстану Астані, скарбничка збірної України поповнилася першою нагородою.

Сьогодні, 29 серпня, володарем бронзової медалі став 21-річний представник Донецької області Яків Хаммо, який виступає у ваговій категорії понад 100 кг.

На шляху до п’єдесталу наш спортсмен переміг мароканця Ель Мехді Малкі, росіянина Рената Саїдова, узбецького борця Абдулло Тангрієва, але у фіналі свого пулу поступився новоспеченому срібному призеру Руї Шічінохе з Японії. Українець продовжив боротьбу у втішному раунді, де виявився сильнішим за німця Свена Хейнле.

У сутичці за «бронзу» Яків здобув перемогу над дзюдоїстом із Південної Кореї Кім Сунг Міном – за 40 секунд на «іппон».

Нагадаємо, два місяці тому Яків Хаммо приніс Донеччині і Україні дві бронзові медалі I Європейських ігор: у індивідуальних та командних змаганнях.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик вітає Якова Хаммо і його тренера із бронзовою нагородою чемпіонату світу та бажає нових яскравих перемог на шляху до омріяних Олімпійських ігор.