Другий день чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді був успішним для команди Донеччини

28 травня в Кіровограді відбувся другий день чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді.

Незважаючи на погані погодні умови, ранкова програма розпочалася з попередніх забігів на 200 та 800 метрів. У цих видах програми виступали Олена Сідорська (800 м) та Анастасія Голєнєва (200 м). Обидві спортсменки потрапили до фінального кола змагань. З результатом 25.23 сек. Анастасія Голєнєва посіла четверте місце.

Ще три фінали, у яких брали участь наші спортсмени, відбулися увечері. Особистий рекорд з бігу на 400 метрів з бар’ерами показала Вікторія Ткачук – 56.25 сек. Вона посіла перше місце. Також на першу сходинку п’єдесталу пошани піднявся і Данило Даниленко, який переміг на цій же дистанції, показавши час 51.70 сек. Євген Винничук посів третє місце з бігу на 400 метрів також з особистим рекордом – 48.53 сек.