Аліна Махиня та Олександр Хоцяновський здобули бронзові медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

З 1 по 6 квітня у місті Вантаа (Фінляндія) пройшов чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби.

У складі збірної команди України з вільної та жіночої боротьби виступали два спортсмени з Донецької області, які стали бронзовими призерами змагань.

У ваговій категорії 69 кг третьою стала Аліна Махиня (ШВСМ, Динамо, Дзержинськ, перший тренер – Ігор Білоконь).

У ваговій категорії 125 кг «бронзу» здобув Олександр Хоцяновський (Динамо, Колос, смт. Андріївка Тельманівського району, тренери – Олег Немашкалов, Олександр Будюк).